d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŒeské a Slovenské > Vas Nazor Na Nabozenstvi ? > jen pro neplzeòáky (sou na to moc gozu)
Prev18910111213Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Apr 10 2007 07:25am
Quote (fifky-OVA @ Tue, 10 Apr 2007, 10:01)
v hip hopu se zpiva nejvic wink.gif


no, pokud tomu rikas zpev smile.gif vsimni si ze se nerika zpevak, ale rapper... stejne tak se rika v metalu vocalist a ne zpevak (u tech extremnejsich myslim, samozrejmne)... nejvic se zpiva v rocku...
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Apr 10 2007 07:59am
dancinglock.gif lock this shit, ako obvykle
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 10 2007 08:02am
Quote (M0f0 @ Tue, Apr 10 2007, 02:59pm)
dancinglock.gif lock this shit, ako obvykle


a jednou sem založil topic kde sem se chtìl nìco dozvìdìt.. a zase to diky Lualovi takle dopadlo .. sad.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 10 2007 08:12am
Quote (Sobcz @ Tue, Apr 10 2007, 02:02pm)
Quote (M0f0 @ Tue, Apr 10 2007, 02:59pm)
dancinglock.gif lock this shit, ako obvykle


a jednou sem založil topic kde sem se chtìl nìco dozvìdìt.. a zase to diky Lualovi takle dopadlo .. sad.gif


jenom díky mì hah supr ^^ ale bacha abys nebyl moc objektivní
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 10 2007 08:13am
z3r0. > lua
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Apr 10 2007 08:14am
co vesnice?
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 10 2007 08:17am
Quote (Lua @ Tue, Apr 10 2007, 03:12pm)
Quote (Sobcz @ Tue, Apr 10 2007, 02:02pm)
Quote (M0f0 @ Tue, Apr 10 2007, 02:59pm)
dancinglock.gif lock this shit, ako obvykle


a jednou sem založil topic kde sem se chtìl nìco dozvìdìt.. a zase to diky Lualovi takle dopadlo .. sad.gif


jenom díky mì hah supr ^^ ale bacha abys nebyl moc objektivní


sem zaujatej. kknp ? ale nemùžeš popøít že kdyby ses držel podtopicu tak by se todle nedostalo dosraèek. knp ?
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 10 2007 08:24am
Quote (Sobcz @ Tue, Apr 10 2007, 02:17pm)
Quote (Lua @ Tue, Apr 10 2007, 03:12pm)
Quote (Sobcz @ Tue, Apr 10 2007, 02:02pm)
Quote (M0f0 @ Tue, Apr 10 2007, 02:59pm)
dancinglock.gif lock this shit, ako obvykle


a jednou sem založil topic kde sem se chtìl nìco dozvìdìt.. a zase to diky Lualovi takle dopadlo .. sad.gif


jenom díky mì hah supr ^^ ale bacha abys nebyl moc objektivní


sem zaujatej. kknp ? ale nemùžeš popøít že kdyby ses držel podtopicu tak by se todle nedostalo dosraèek. knp ?


jo v urèitém pøípadì sem se mírnì oddálil od topicu ale nejvíc sem se snažil držet tohohle topicu a nepletl sem slova typu curaku pica nacek 100kilo tlustoch burt
posuzovaní lidí ikdyž je vùbec nezná atd. to mùžu pokraèovat do nekoneèna


ano jsi zaujatej pøesnì <jako diskriminaèní název topicu>
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 10 2007 08:26am
Quote (Lua @ Tue, Apr 10 2007, 03:24pm)
Quote (Sobcz @ Tue, Apr 10 2007, 02:17pm)
Quote (Lua @ Tue, Apr 10 2007, 03:12pm)
Quote (Sobcz @ Tue, Apr 10 2007, 02:02pm)
Quote (M0f0 @ Tue, Apr 10 2007, 02:59pm)
dancinglock.gif lock this shit, ako obvykle


a jednou sem založil topic kde sem se chtìl nìco dozvìdìt.. a zase to diky Lualovi takle dopadlo .. sad.gif


jenom díky mì hah supr ^^ ale bacha abys nebyl moc objektivní


sem zaujatej. kknp ? ale nemùžeš popøít že kdyby ses držel podtopicu tak by se todle nedostalo dosraèek. knp ?


jo v urèitém pøípadì sem se mírnì oddálil od topicu ale nejvíc sem se snažil držet tohohle topicu a nepletl sem slova typu curaku pica nacek 100kilo tlustoch burt
posuzovaní lidí ikdyž je vùbec nezná atd. to mùžu pokraèovat do nekoneèna


ano jsi zaujatej pøesnì <jako diskriminaèní název topicu>


tak pokraèuj nìkde jinde pls. díky. a pøíštì bych ocenil kdyby ses nevyjadøoval k mnou vznesenejm otázkám. cya.
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Apr 10 2007 08:40am
Quote (Lua @ Tue, Apr 10 2007, 02:24pm)
Quote (Sobcz @ Tue, Apr 10 2007, 02:17pm)
Quote (Lua @ Tue, Apr 10 2007, 03:12pm)
Quote (Sobcz @ Tue, Apr 10 2007, 02:02pm)
Quote (M0f0 @ Tue, Apr 10 2007, 02:59pm)
dancinglock.gif lock this shit, ako obvykle


a jednou sem založil topic kde sem se chtìl nìco dozvìdìt.. a zase to diky Lualovi takle dopadlo .. sad.gif


jenom díky mì hah supr ^^ ale bacha abys nebyl moc objektivní


sem zaujatej. kknp ? ale nemùžeš popøít že kdyby ses držel podtopicu tak by se todle nedostalo dosraèek. knp ?


jo v urèitém pøípadì sem se mírnì oddálil od topicu ale nejvíc sem se snažil držet tohohle topicu a nepletl sem slova typu curaku pica nacek 100kilo tlustoch burt
posuzovaní lidí ikdyž je vùbec nezná atd. to mùžu pokraèovat do nekoneèna


ano jsi zaujatej pøesnì <jako diskriminaèní název topicu>


ty znas boba marleyho? zes ho posuzuval? mluvis sam proti sobe lua.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev18910111213Next
Add Reply New Topic New Poll