d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŚeskĂ© a SlovenskĂ© > Občané Romské Národnosti > :P
Prev189101112Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
May 31 2007 02:09am
Quote (AcedraC @ Thu, 31 May 2007, 00:48)
sak vies co tym myslim uglystupid1.gif
napis paulovi nech ti zmeni nick na arijecCZ


Seš úplně mimo, tak se prober nebo se nevyjadřuj.
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 31 2007 02:25am
Quote (zerkii @ Thu, May 31 2007, 08:09am)
Quote (AcedraC @ Thu, 31 May 2007, 00:48)
sak vies co tym myslim uglystupid1.gif
napis paulovi nech ti zmeni nick na arijecCZ


Seš úplně mimo, tak se prober nebo se nevyjadřuj.


No nevim, at ma zerkii co ma v signu a avataru, nepripada mi nijak propagujici to primo. To ze to tam ma, je pravdou, ale nijak jinak tu nic nehlasa, pripada mi vpohode. Mi teda jako neonacista nepripada, i kdyz je to trosku podivne si to dat do signu.

EDIT: Tak mne napada, neznamena tohle taky neco, ten obraceny pentagram? Tak trosku mi to pripomina satanovu hlavu :-)


This post was edited by Leri on May 31 2007 02:32am
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
May 31 2007 02:37am
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
May 31 2007 03:13am
Quote (zerkii @ Thu, May 31 2007, 08:37am)


kua tak to neprehanejte .... chtelo by to lock ...
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
May 31 2007 05:14am
nie, ty dilino co ty delas tlaky do hlavy? zavolam svejch 20 bratrancu udelaj britvou žiži a hlava na 3 pulky
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 31 2007 06:33am
Quote (Killer111 @ Wed, 30 May 2007, 23:14)
metalisti rasisti


je videt ze vis hovno o cem mluvis... jenom protoze se tu Leri a Speedy projevujou jako rasisti (nic proti vam kluci, jste skveli smile.gif ) neznamena ze jsou vsichni metalisti rasisti... zkousel ses taky zamyslet proc spousta metalistu tahne s AntiFA? me nevadi ani romove ani rasisti, je to vec jedince co dela a jak se chova a nadavat nekomu za to ze se narodil do jine rasy predtim nez vubec poznas jak se chova je podle me pitomost... kdyz je vidis potloukat na ulici a ryt do lidi tak uznavam ze jsou debilove, ale kdyz takhle vidis nejakeho slusneho roma jak jde po ulici a omluvi se nekomu do koho nahodou vrazi, tak si zase reknes ze ne vsichni jsou svine... a rozhodne me stejne dobre nasere bily debil jako cerny debil...
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 31 2007 07:00am
Quote (MrReaper @ Thu, May 31 2007, 12:33pm)
Quote (Killer111 @ Wed, 30 May 2007, 23:14)
metalisti rasisti


je videt ze vis hovno o cem mluvis... jenom protoze se tu Leri a Speedy projevujou jako rasisti (nic proti vam kluci, jste skveli smile.gif ) neznamena ze jsou vsichni metalisti rasisti... zkousel ses taky zamyslet proc spousta metalistu tahne s AntiFA? me nevadi ani romove ani rasisti, je to vec jedince co dela a jak se chova a nadavat nekomu za to ze se narodil do jine rasy predtim nez vubec poznas jak se chova je podle me pitomost... kdyz je vidis potloukat na ulici a ryt do lidi tak uznavam ze jsou debilove, ale kdyz takhle vidis nejakeho slusneho roma jak jde po ulici a omluvi se nekomu do koho nahodou vrazi, tak si zase reknes ze ne vsichni jsou svine... a rozhodne me stejne dobre nasere bily debil jako cerny debil...


ja se projevuju jako rasista? a ja ze tohle:

Quote (Leri @ Thu, May 31 2007, 05:29am)
Ja nejsem rasista :-) Mne vadi lidi co delaji bordel, maji potrebu jen tak nekoho zbusit.


vse uvadi na spravnou miru...
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 31 2007 07:01am
Quote (MrReaper @ Thu, 31 May 2007, 14:33)
Quote (Killer111 @ Wed, 30 May 2007, 23:14)
metalisti rasisti


je videt ze vis hovno o cem mluvis... jenom protoze se tu Leri a Speedy projevujou jako rasisti (nic proti vam kluci, jste skveli smile.gif ) neznamena ze jsou vsichni metalisti rasisti... zkousel ses taky zamyslet proc spousta metalistu tahne s AntiFA? me nevadi ani romove ani rasisti, je to vec jedince co dela a jak se chova a nadavat nekomu za to ze se narodil do jine rasy predtim nez vubec poznas jak se chova je podle me pitomost... kdyz je vidis potloukat na ulici a ryt do lidi tak uznavam ze jsou debilove, ale kdyz takhle vidis nejakeho slusneho roma jak jde po ulici a omluvi se nekomu do koho nahodou vrazi, tak si zase reknes ze ne vsichni jsou svine... a rozhodne me stejne dobre nasere bily debil jako cerny debil...


a potom co se ti omluvi jsi o hodinky a penezenku lehci wink.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 31 2007 07:33am
Quote (palec @ Thu, May 31 2007, 01:01pm)
Quote (MrReaper @ Thu, 31 May 2007, 14:33)
Quote (Killer111 @ Wed, 30 May 2007, 23:14)
metalisti rasisti


je videt ze vis hovno o cem mluvis... jenom protoze se tu Leri a Speedy projevujou jako rasisti (nic proti vam kluci, jste skveli smile.gif ) neznamena ze jsou vsichni metalisti rasisti... zkousel ses taky zamyslet proc spousta metalistu tahne s AntiFA? me nevadi ani romove ani rasisti, je to vec jedince co dela a jak se chova a nadavat nekomu za to ze se narodil do jine rasy predtim nez vubec poznas jak se chova je podle me pitomost... kdyz je vidis potloukat na ulici a ryt do lidi tak uznavam ze jsou debilove, ale kdyz takhle vidis nejakeho slusneho roma jak jde po ulici a omluvi se nekomu do koho nahodou vrazi, tak si zase reknes ze ne vsichni jsou svine... a rozhodne me stejne dobre nasere bily debil jako cerny debil...


a potom co se ti omluvi jsi o hodinky a penezenku lehci wink.gif


lol biggrin.gif taky docela pravdepodobna moznost
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
May 31 2007 08:05am
njn většina lidí si řekne že ne všichni romové sou hnusní , v tom máte pravdu , ale člověk musí brát v úvahu že i takový rom může mít dítě, z kterého vyroste parchant ....... jinak taky nejsem rasista jen mi vadí cikáni -,-
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev189101112Next
Add Reply New Topic New Poll