Quote (FF-speed @ Sat, 23 Jun 2007, 20:56)
Quote (undead_lord @ Sat, 23 Jun 2007, 18:54)
tak zatim jsme 3
prida se jeste nekdo?
pravdepodobne to bude v nedlei (zitra) ^
lol unlu teď sem si dal fast ironmana s herem ... zas ripl v denu ......
nesmej se mu .. on je pvm king ... o udrzeni charu na zivu nebyla rec !