Quote (Herugurth @ Mon, Nov 6 2006, 10:40pm)
@ Sobcz: Tady nìkdo ukazuje svojí pravou orientaci

Tou fotkou sleèny v profilu to nezakreješ!!!
Ono je to castecne pravda Heru, ty holky si tam davaji vetisnou sami uchylaci nadrzeni, nebo decka.
Quote (Sobcz @ Mon, Nov 6 2006, 10:00pm)
Quote (Herugurth @ Mon, Nov 6 2006, 09:52pm)
Tj, asi bych to mìl zmìnit. Ale stejnì je to svym zpùsobem dokonalý jak nìkdo kritizije spammery a zároveò spammuje, to je jako vyhlásit terroristùm terroristickou válku =)
btw Sob by se mìl zamìøit radši na editaci fotek nìjakejch sleèen, to by byla hezká sig, ne Kaèer Donald
edit:
holt nìkdo má rád holky, nìkdo zase vdoky

dej mi fotku buchty a udìlám ti z ní takovej sig... že ti bude blbì

Tak tohle zni zase zajimave, docela rad bych se na to podival jak mi z ni bude blbe :-)