Quote (IqLimited @ Sat, Feb 3 2007, 10:02pm)
Quote (exe.NoMore @ Sat, Feb 3 2007, 08:38pm)
už tu dal sapier jeho xicht ?

sem byl vèera na stodole a nikde sem ho nepotkal

tam pøece chodi furt

hledat bitky atak

to neni banicek. to sem ja. a je mi tam 4,5 roku

jj to mi došlo

to je moc luxusní na baníka

@nikdo mi neøíkal jak mnì skøupe na stodole ?

jak mnì potká a jak tam je každý pátek ?

beztak už spíš xD
@jinak tu taky postnu fotku jak mi nebylo ani 5
This post was edited by exe.NoMore on Feb 3 2007 05:41pm