d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Darovaci Topic > aneb free veci zde :)
Prev18910111228Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
May 23 2007 09:16am
Quote (MrReaper @ Wed, May 23 2007, 02:38pm)
Quote (CarodeJ @ Tue, 22 May 2007, 23:48)
mam potrebu zverejnit, ze me podarovali Leri a Reap.thx a lot!

JA TI RIKAL ZE TO ZUSTANE NASE TAJEMSTVI, TED UZ ME NIKDO NEPODARUJE sad.gif


d-lol.gif bangin.gif
Member
Posts: 2
Joined: May 22 2007
Gold: 0.00
May 26 2007 04:43am
nedaruje nekdo pasek death guard?
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 26 2007 05:35am
Quote (JayK19 @ Sat, May 26 2007, 10:43am)
nedaruje nekdo pasek death guard?


au to bolí
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
May 27 2007 02:59pm
nechapu, neska trenuju na ep a hraju vs bar nec a koukam, bar mi dava jak cyp ikdyz mam switchnuto na storm a botd... dam inv a storm v pici, tak sem hledal mrtvolu ze sem ji treba nedobral a nikde... ete ze se mi to nestalo neska na turnaji tongue.gif (btw byl mi neska stejne hovno platnej, vsechno sme prosrali.))
to jako nekdo dupuje unperf stormshieldy nebo co???!!!! mel jsem v tom jool 40/9dex... fakt super, navic fgs akorat tak rozpocitany aby mi na vsechno vyslo... takze pokud ma na mule nekdo stroma navic
rad ho prijmu sad.gif

This post was edited by Josefista on May 27 2007 03:00pm
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 27 2007 03:20pm
Quote (Josefista @ Sun, 27 May 2007, 22:59)
nechapu, neska trenuju na ep a hraju vs bar nec a koukam, bar mi dava jak cyp ikdyz mam switchnuto na storm a botd... dam inv a storm v pici, tak sem hledal mrtvolu ze sem ji treba nedobral a nikde... ete ze se mi to nestalo neska na turnaji tongue.gif (btw byl mi neska stejne hovno platnej, vsechno sme prosrali.))
to jako nekdo dupuje unperf stormshieldy nebo co???!!!! mel jsem v tom jool 40/9dex... fakt super, navic fgs akorat tak rozpocitany aby mi na vsechno vyslo... takze pokud ma na mule nekdo stroma navic
rad ho prijmu sad.gif



**musis neco dat , abys neco dostal**
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,635.88
May 28 2007 01:50am
tos mel asi nedosatek strg. Napr storm ti pridava + 30 strg tusim a celkove se stormem mas 150 coz kdyz das pryc storma tak ho znovu neuneses tak po ripnuti ti pravdepodobne zmizi nebo tam zustane telo. Me osobne takhle zmizel guardian angel biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 28 2007 01:52am
Po ripnuti se str bugem prece zustane cast tela (s tim stormem) na zemi. Ted si nejsem jisty jak to presne je, ale Pokud mas pak dva corpsy, v kazdem nejaky item co si nenasadil, tak v nove hre pak zustane jen jeden, tzn ze druhy ztracis.

This post was edited by Leri on May 28 2007 01:53am
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
May 28 2007 02:41am
Quote (Leri @ Mon, May 28 2007, 07:52am)
Po ripnuti se str bugem prece zustane cast tela (s tim stormem) na zemi. Ted si nejsem jisty jak to presne je, ale Pokud mas pak dva corpsy, v kazdem nejaky item co si nenasadil, tak v nove hre pak zustane jen jeden, tzn ze druhy ztracis.


pokud máš víc mrtvol a udìláš s/e, tak v nové høe je jen ta mrtvola, na níž byly vìci v nejvìtší penìžní hodnotì (takže tøeba eth titány stojí myslím 3500 gold a pokud jsi náhodou nìkde po cestì sebral staff s +1 to charged bolt za 5000, tak ti zùstane tato a titány zmizí)
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,635.88
May 28 2007 04:17am
Quote (st3pix @ Mon, May 28 2007, 08:41am)
Quote (Leri @ Mon, May 28 2007, 07:52am)
Po ripnuti se str bugem prece zustane cast tela (s tim stormem) na zemi. Ted si nejsem jisty jak to presne je, ale Pokud mas pak dva corpsy, v kazdem nejaky item co si nenasadil, tak v nove hre pak zustane jen jeden, tzn ze druhy ztracis.


pokud máš víc mrtvol a udìláš s/e, tak v nové høe je jen ta mrtvola, na níž byly vìci v nejvìtší penìžní hodnotì (takže tøeba eth titány stojí myslím 3500 gold a pokud jsi náhodou nìkde po cestì sebral staff s +1 to charged bolt za 5000, tak ti zùstane tato a titány zmizí)



nevim jak je o s penezma, ale kdyz seberes jinou zbran a nekliknul jsi na mrtvolu tak tu vec budes mit, pokud mas dostatek mista v inventari
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 28 2007 09:21am
Quote (undead_lord @ Mon, May 28 2007, 07:50am)
tos mel asi nedosatek strg. Napr storm ti pridava + 30 strg tusim a celkove se stormem mas 150 coz kdyz das pryc storma tak ho znovu neuneses tak po ripnuti ti pravdepodobne zmizi nebo tam zustane telo. Me osobne takhle zmizel guardian angel biggrin.gif


mi takhle zmizelo hoto tongue.gif ( diky hera.. vul jeden )
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev18910111228Next
Closed New Topic New Poll