d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Omgf Your Account Has Been Locked :( > Doprdele Co To?
Prev18910111235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Nov 11 2008 04:26pm
Quote (Boruvka_01 @ Tue, Nov 11 2008, 11:25pm)
to neni moc vtipny, ikdyz si za to muzou sami...


Ja se nesmeju jim.. jim jsem uz blahoprala.. smala jsem se uplne necemu jinemu tongue.gif
Member
Posts: 1,833
Joined: Sep 28 2008
Gold: 0.50
Nov 11 2008 04:27pm
Quote (Enigmma @ Tue, Nov 11 2008, 11:25pm)
GZ k banu tongue.gif hehhe kolik acc? tongue.gif


diky no acc asi 2 ale 94 dudu 90 soso 86 boer 80 ench 80
Member
Posts: 6,220
Joined: Nov 12 2007
Gold: 50.80
Nov 11 2008 04:27pm
Quote (Enigmma @ Wed, 12 Nov 2008, 00:26)
Ja se nesmeju jim.. jim jsem uz blahoprala.. smala jsem se uplne necemu jinemu tongue.gif


taky to me ono nemusi specifikovat nutne jen je...
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Nov 11 2008 04:28pm
koukam ze je na dia porad legrace... mozna bych znova zacal, stejne mam skolu jenom dva dny v tydnu smile.gif aspon bych mel s kym zacinat, ze vy HAXXOORZZZ smile.gif
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Nov 11 2008 04:29pm
Quote (Boruvka_01 @ Tue, Nov 11 2008, 11:27pm)
taky to me ono nemusi specifikovat nutne jen je...


ehm muzes to upresnit? mam pocit ze si nejak nerozumime biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Member
Posts: 13,329
Joined: Dec 21 2007
Gold: 46,901.85
Nov 11 2008 04:31pm
Quote (Boruvka_01 @ Tue, Nov 11 2008, 10:25pm)
to neni moc vtipny, ikdyz si za to muzou sami...


Me to vtipny prijde, docela jsem se bavil. Co neni ciste, neni krasne smile.gif Bre jim tak ...
Member
Posts: 6,220
Joined: Nov 12 2007
Gold: 50.80
Nov 11 2008 04:34pm
Quote (Enigmma @ Wed, 12 Nov 2008, 00:29)
ehm muzes to upresnit? mam pocit ze si nejak nerozumime biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


jen bych rekla ze se na moji vetu o vyjadreni soustrasti a nabidky pomoci neda napsat rofl, ale kdyz myslis smile.gif
ale to pod toto tema nejspis nepatri smile.gif
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Nov 11 2008 04:38pm
Quote (Boruvka_01 @ Tue, Nov 11 2008, 11:34pm)
jen bych rekla ze se na moji vetu o vyjadreni soustrasti a nabidky pomoci neda napsat rofl, ale kdyz myslis smile.gif
ale to pod toto tema nejspis nepatri smile.gif


biggrin.gif uprimne.. ja se smala prave te tve vete...
sorry lidi vsem co mate ban, docela me to mrzi a asi se nam to tam pekne rozpadne a kdyby nekdo chtel zacit znova tak nabizim plnou podporu v ramci moznosti....

moc roztomile opravdu... jen te chci videt jak pomahas vsem co maj ban biggrin.gif ale jako jo... preju hodne stesti holka biggrin.gif (budes ho potrebovat) tongue.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Nov 11 2008 04:38pm
Quote (hero_cz @ Tue, 11 Nov 2008, 21:36)
prisel jsem prave o foh acc a babu sad.gif
doufam ze i ostatni nejsou locked

zadny hacky nepouzivam..

omg ted mi lockli i main acc hero_cz sad.gif((((((((((((((((((

asi moje era konci -,-

cya in diablo 3 -.-


RIP Eurotel sad.gif sry for your lose

tolik fg v pice co? sad.gif
Member
Posts: 949
Joined: Sep 27 2008
Gold: 2.40
Nov 11 2008 04:38pm
Super. Mám tu 100. Post :-) To je snad první téma, které dosáhlo tolika postů během několika hodin.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev18910111235Next
Add Reply New Topic New Poll