Quote (Boruvka_01 @ Tue, Nov 11 2008, 11:34pm)
jen bych rekla ze se na moji vetu o vyjadreni soustrasti a nabidky pomoci neda napsat rofl, ale kdyz myslis

ale to pod toto tema nejspis nepatri


uprimne.. ja se smala prave te tve vete...
sorry lidi vsem co mate ban, docela me to mrzi a asi se nam to tam pekne rozpadne a kdyby nekdo chtel zacit znova tak nabizim plnou podporu v ramci moznosti....moc roztomile opravdu... jen te chci videt jak pomahas vsem co maj ban

ale jako jo... preju hodne stesti holka

(budes ho potrebovat)