d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > __rasismus Vsude A Vzdy__ > Just Look And Ask Urself.....
Prev18910111213Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 428
Joined: Jun 11 2006
Gold: 2.00
Oct 2 2008 11:48am
Quote (ghetofu @ Thu, Oct 2 2008, 04:00pm)
Nedovedu pochopit proč se prát.
Dokud nejde o život, o hovno jde.

Střilejte, perte se, ničte, zabijejte, budte rasisti.

Ale pak se neposuneme dál.

Neni to hloupost tohle dělat? Nemáte úctu k živýmu stvoření? Člověk jako člověk. Zvíře jako zvíře. Tak proč marnit životy pro hlouposti.
Když si vezmete jak úžasné stvoření člověk je, tak proč to využívat ve zlém? Udělejte radší něco dobrého.


O hovno jde i kdyz jde o zivot...
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Oct 2 2008 11:49am
Quote (Log_in @ Thu, Oct 2 2008, 05:14pm)
Tady mä rozum snad jen Ghetak a Sobak smile.gif


Tady nema rozum nikdo.. kazdej tu placa samy hovadiny.. debata onicem
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Oct 2 2008 11:50am
Quote (N3cum @ Thu, 2 Oct 2008, 19:49)
Tady nema rozum nikdo.. kazdej tu placa samy hovadiny.. debata onicem


no ze to povies prave ty ^^
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Oct 2 2008 11:51am
Quote (N3cum @ Thu, Oct 2 2008, 05:49pm)
Tady nema rozum nikdo.. kazdej tu placa samy hovadiny.. debata onicem


Pouziji tvuj vyraz: Si idiot!
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Oct 2 2008 11:52am
Quote (vanys @ Thu, Oct 2 2008, 05:51pm)
Pouziji tvuj vyraz: Si idiot!


Napodobne
Member
Posts: 188
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Oct 2 2008 01:09pm
ello sticky
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Oct 2 2008 01:16pm
Quote (Log_in @ Thu, Oct 2 2008, 05:14pm)
Tady mä rozum snad jen Ghetak a Sobak smile.gif


To bych do tebe neřekl

Quote (ghetofu @ Thu, Oct 2 2008, 03:00pm)
Nedovedu pochopit proč se prát.
Dokud nejde o život, o hovno jde.

Střilejte, perte se, ničte, zabijejte, budte rasisti.

Ale pak se neposuneme dál.

Neni to hloupost tohle dělat? Nemáte úctu k živýmu stvoření? Člověk jako člověk. Zvíře jako zvíře. Tak proč marnit životy pro hlouposti.
Když si vezmete jak úžasné stvoření člověk je, tak proč to využívat ve zlém? Udělejte radší něco dobrého.


tj pravda...jde o hovno...to nevadí, nechte se zmlátit, kdyť budete mít jen zlomený ruce smile.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 3 2008 03:07am
to je nefer uz se hadaj lidi mezi sebou a semnou ne sad.gif tak odchazim z debaty na hadky tu jsou dalsi adepti _:D
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 3 2008 04:19am
Quote (Jameess @ Fri, Oct 3 2008, 10:07am)
to je nefer uz se hadaj lidi mezi sebou a semnou ne sad.gif tak odchazim z debaty na hadky tu jsou dalsi adepti _:D


s tebou to nemá cenu, meleš pořád to samý dokola.. -.- tu samou mrdinu.
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Oct 3 2008 05:24am
Quote (N3cum @ Thu, Oct 2 2008, 05:49pm)
Tady nema rozum nikdo.. kazdej tu placa samy hovadiny.. debata onicem


zato ty jo ^^^^^^^^^ inteligente thumbsup.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev18910111213Next
Add Reply New Topic New Poll