Quote (Log_in @ Thu, Oct 2 2008, 05:14pm)
Tady mä rozum snad jen Ghetak a Sobak

To bych do tebe neřekl
Quote (ghetofu @ Thu, Oct 2 2008, 03:00pm)
Nedovedu pochopit proč se prát.
Dokud nejde o život, o hovno jde.
Střilejte, perte se, ničte, zabijejte, budte rasisti.
Ale pak se neposuneme dál.
Neni to hloupost tohle dělat? Nemáte úctu k živýmu stvoření? Člověk jako člověk. Zvíře jako zvíře. Tak proč marnit životy pro hlouposti.
Když si vezmete jak úžasné stvoření člověk je, tak proč to využívat ve zlém? Udělejte radší něco dobrého.
tj pravda...jde o hovno...to nevadí, nechte se zmlátit, kdyť budete mít jen zlomený ruce