Quote (Jameess @ Sun, 28 Sep 2008, 17:45)
klidne ohrad mi ceskou republiku

a ja budu spokojenej vymlatim vsechny co tu nemaj byt a uvidis jak se hezky bude lidme zit
aha^ problem je v tom ze 99% neo blbecku mlatej kazdyho kdo se na ne (spatne) podiva. mam s tim vlatni zkusenost
a cikani mi opravdu nic neudelali^ , tim padem si nemyslim ze kdyby nas "prestali chranit" neo hovada tak nas v noci v posteli pobijou hordy cikanskych kocovniku

ale je to tvuj nazor , pral bych si aby lidi podobni tobe jednou dostali take rozum.