d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Problemy V Čr > Prosím Bez Spamu
Prev18910111217Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 28 2008 12:13pm
člověk jako člověk....všichni se nenarodí do toho nejlepšího.
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Sep 28 2008 12:42pm
Quote (ghetofu @ Sun, 28 Sep 2008, 19:13)
člověk jako člověk....všichni se nenarodí do toho nejlepšího.


nojo, AcedraC měl zrovna v tomhle pekelnou smůlu sad.gif (he comes from Lacková aka Východoslovenské GG (gipsy gheto) LOAL)
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Sep 28 2008 12:49pm
Quote (st3pix @ Sun, 28 Sep 2008, 19:42)
nojo, AcedraC měl zrovna v tomhle pekelnou smůlu sad.gif  (he comes from Lacková aka Východoslovenské GG (gipsy gheto)  LOAL)


chudatko

nesiahas mu ani po paty mojko
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Sep 28 2008 01:05pm
Quote (otko @ Sun, 28 Sep 2008, 19:49)
chudatko

nesiahas mu ani po paty mojko


jak to můžeš vědět, bratře ze Slovenské republiky? ledaže... ledaže vrána k vráně sedá, blbý blbého si hledá smile.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Sep 28 2008 01:19pm
Quote (st3pix @ Sun, 28 Sep 2008, 20:05)
jak to můžeš vědět, bratře ze Slovenské republiky? ledaže... ledaže vrána k vráně sedá, blbý blbého si hledá smile.gif


tvoje krasne vyroky hovoria za seba

cmuk
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Sep 28 2008 01:23pm
Quote (Jameess @ Sun, 28 Sep 2008, 17:45)
klidne ohrad mi ceskou republiku biggrin.gif a ja budu spokojenej vymlatim vsechny co tu nemaj byt a uvidis jak se hezky bude lidme zit


aha^ problem je v tom ze 99% neo blbecku mlatej kazdyho kdo se na ne (spatne) podiva. mam s tim vlatni zkusenost
a cikani mi opravdu nic neudelali^ , tim padem si nemyslim ze kdyby nas "prestali chranit" neo hovada tak nas v noci v posteli pobijou hordy cikanskych kocovniku smile.gif
ale je to tvuj nazor , pral bych si aby lidi podobni tobe jednou dostali take rozum.
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 28 2008 01:38pm
Quote (Foxcompany @ Sun, Sep 28 2008, 07:23pm)
aha^ problem je v tom ze 99% neo blbecku mlatej kazdyho kdo se na ne (spatne) podiva. mam s tim vlatni zkusenost
a cikani mi opravdu nic neudelali^ , tim padem si nemyslim ze kdyby nas "prestali chranit" neo hovada tak nas v noci v posteli pobijou hordy cikanskych kocovniku smile.gif
ale je to tvuj nazor , pral bych si aby lidi podobni tobe jednou dostali take rozum.


nj tobe ne biggrin.gif me jo ... a nehodlam dopustit aby se to stalo nekdy moji rodine
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Sep 28 2008 01:41pm
Quote (Jameess @ Sun, 28 Sep 2008, 19:38)
nj tobe ne biggrin.gif me jo ... a nehodlam dopustit aby se to stalo nekdy moji rodine


^^
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Sep 29 2008 01:41am
Quote (Jameess @ Sun, Sep 28 2008, 05:45pm)
klidne ohrad mi ceskou republiku biggrin.gif a ja budu spokojenej vymlatim vsechny co tu nemaj byt a uvidis jak se hezky bude lidme zit


takovy veci nerikej uz .. !ja je taky nemusim ale co...byli tu sou a budou..

ps. to je rada
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Sep 29 2008 01:49am
rofl jamessi, rozdil je mezi nekom, kdo nema rad cikany, pa cmu neco udelali.

nackove se seoru uplne do kazdyho. uznavaj jen sami sebe a nic jine ne.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev18910111217Next
Add Reply New Topic New Poll