d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Find Uspechy > Aneb Co Ste Nasli
Prev18910111242Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Jun 20 2008 10:34am
Quote (Killer111 @ Fri, Jun 20 2008, 03:58pm)
PvP ? nejni problém sehnat vůbec 8 lidí do hry? dead game


ty ses dead:-)

a sam tu oxidujes.. co ta tvoje LA , jeste hrajes ? biggrin.gif

add uspechy :-)

peasant+lidles za 230 ^^ a par dalsich prkotin celkem za 500+ d-lol.gif

This post was edited by Rakiii on Jun 20 2008 10:38am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 20 2008 11:15am

Quote (Rakiii @ Fri, Jun 20 2008, 05:34pm)
ty ses dead:-)

a sam tu oxidujes.. co ta tvoje LA , jeste hrajes ? biggrin.gif

add uspechy :-)

peasant+lidles za 230 ^^ a par dalsich  prkotin celkem za 500+ d-lol.gif


jj pilně se botí smile.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 20 2008 12:02pm
anni 20 14 10 pred chvilkou smile.gif
tak prodan za 1k fg^^

This post was edited by hero_cz on Jun 20 2008 12:27pm
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 20 2008 12:34pm
Quote (hero_cz @ Fri, Jun 20 2008, 07:02pm)
anni 20 14 10 pred chvilkou smile.gif
tak prodan za 1k fg^^


přesně tenhle jsem dropl minulý ladder na HCL, myslím že to byl první 20 stat anni v cz, než jsem se rozhoupal ho prodat tak sem s nim ripnul u baala biggrin.gif
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jun 20 2008 12:42pm
Quote (Killer111 @ Fri, Jun 20 2008, 06:34pm)
přesně tenhle jsem dropl minulý ladder na HCL, myslím že to byl první 20 stat anni v cz, než jsem se rozhoupal ho prodat tak sem s nim ripnul u baala biggrin.gif


to me rozesmalo rofl.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 20 2008 01:21pm
Quote (vanys @ Fri, 20 Jun 2008, 20:42)
to me rozesmalo rofl.gif


TO NENI K SMICHU, JE TO SMUTNE sad.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 20 2008 03:00pm
Quote (Karbec @ Fri, 20 Jun 2008, 20:21)
TO NENI K SMICHU, JE TO SMUTNE sad.gif


Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Jun 21 2008 12:29am
tak zatim jen Occulus
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Jun 21 2008 02:34am
zaka 161ed
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Jun 21 2008 04:29pm
S Ladou drop na diarunu NM Tal amu smile.gif

This post was edited by Enigmma on Jun 21 2008 04:29pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev18910111242Next
Add Reply New Topic New Poll