Vubec , fotbal to vubec nebyl .Líbilo se mi to jen tehdy , když Turci byli s míčem , protože nefaulovali, jinak se tomu fotbal řikat nedá. + sportovní chování brankáře.nr.1 . Rozbitá hlava Poláka myslím. N/c ;d
/e: Jak jsem říkal.Španělsko vyhraje
This post was edited by Runn3r on Jun 15 2008 03:56pm