d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hero_cz Is Easy! > Check This Topic ^^
Prev18910111213Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
May 31 2008 02:37am
Quote (Lua @ Sat, 31 May 2008, 10:31)
já osobně bych řekl zatím se nepředvedl v dobrém světle...

no ja nvm teda nevim co udelal spatnyho

This post was edited by Log_in on May 31 2008 02:40am
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
May 31 2008 03:02am
Quote (Wourly @ Sat, 31 May 2008, 08:02)
hm...
Ja tohle tema nezakladal kvuli tomu abych nejak machroval, jak si zde mnozi mysli.
Zakladal jsem ho kvuli herovi, ktery furt jak si me poda a tak samy easy a kdyz mel jit na duel, tak ze ma mf vybavu kterou nemel, jednu dobu tvrdil, ze svoji sosnu vubec nema...
Ani pri duelu neni schopnej rict G a proti lvl 33 s 75 healuje. Tak proto je zde toto tema.



Jediny kdo tady machruje je pan velechytry Lua mistr, ktery vsechno vi a všechno zná


hero je pvm master... jestli chces poradny pvp, nehraj mf classicu lol

to je jako duelit s charem na lvlu 9 a bez veci
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
May 31 2008 03:25am
Quote (undead_lord @ Sat, May 31 2008, 09:02am)
hero je pvm master... jestli chces poradny pvp, nehraj mf classicu lol

to je jako duelit s charem na lvlu 9 a bez veci


nehraj mf classicu to jsem trochu nepochopil

a ze je to jako s lvlem 9 tak nevim proc furt rika easy ze jsem biggrin.gif

sleep.gif
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
May 31 2008 03:27am
Quote (Wourly @ Sat, 31 May 2008, 10:25)
nehraj mf classicu to jsem trochu nepochopil

a ze je to jako s lvlem 9 tak nevim proc furt rika easy ze jsem biggrin.gif

sleep.gif


asi proto ze jses easy

na classicu neni dobry pvp, protoze foher + javazon tam jsou asi best, potom barb
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
May 31 2008 04:03am
Quote (undead_lord @ Sat, May 31 2008, 09:27am)
asi proto ze jses easy

na classicu neni dobry pvp, protoze foher + javazon tam jsou asi best, potom barb


rofl, pvp neni dobry na lodu biggrin.gif

easy ?
na lod mozna, ale na classic me da obcas akorat paddy z cechu

das taky duel s mym Hitlerem ? biggrin.gif

This post was edited by Wourly on May 31 2008 04:05am
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 31 2008 04:13am
Quote (Wourly @ Sat, May 31 2008, 10:03am)
rofl, pvp neni dobry na lodu biggrin.gif

easy ?
na lod mozna, ale na classic me da obcas akorat paddy z cechu

das taky duel s mym Hitlerem ? biggrin.gif


hitler sux
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
May 31 2008 06:09am
Quote (fifky-OVA @ Sat, May 31 2008, 10:13am)
hitler sux


u sux
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 31 2008 06:18am
Quote (Wourly @ Sat, May 31 2008, 12:09pm)
u sux


to neni pravda.. zastante se me nekdo !! reknete mu nekdo ze jsem fajn !!
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 31 2008 06:23am
Quote (undead_lord @ Sat, May 31 2008, 09:27am)
asi proto ze jses easy

na classicu neni dobry pvp, protoze foher + javazon tam jsou asi best, potom barb


nesouhlas pvp na classicu má svoje kouzlo
ale mě možnostma připadá stejně lepší lod
ale na classicu je co se nového naučit a použít na lodu něco jako lld nebo mld


asi přemešlim o tom že si udělam pvp char na classicu když ten wourly je taková skilla biggrin.gif

asi udělam drua nebo asnu ~^~
beru torche na classicu
a life res/frw/fhr/ scs ^^

This post was edited by Lua on May 31 2008 06:24am
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
May 31 2008 06:31am
Quote (Lua @ Sat, May 31 2008, 12:23pm)
nesouhlas pvp na classicu má svoje kouzlo
ale mě možnostma připadá stejně lepší lod
ale na classicu je co se nového naučit  a použít na lodu něco jako lld nebo mld


asi přemešlim o tom že si udělam pvp char na classicu  když ten wourly je taková skilla biggrin.gif

asi udělam drua nebo asnu ~^~
beru torche na classicu
a life res/frw/fhr/ scs ^^


jen si něco udělej ^^
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev18910111213Next
Closed New Topic New Poll