Quote (undead_lord @ Sat, May 31 2008, 09:27am)
asi proto ze jses easy
na classicu neni dobry pvp, protoze foher + javazon tam jsou asi best, potom barb
nesouhlas pvp na classicu má svoje kouzlo
ale mě možnostma připadá stejně lepší lod
ale na classicu je co se nového naučit a použít na lodu něco jako lld nebo mld
asi přemešlim o tom že si udělam pvp char na classicu když ten wourly je taková skilla

asi udělam drua nebo asnu ~^~
beru torche na classicu
a life res/frw/fhr/ scs ^^
This post was edited by Lua on May 31 2008 06:24am