d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Technicka Podpora D2jsp > pokud mate nejake dotazy ohledne d2jsp
Prev18910111225Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Mar 8 2007 08:03am
Quote (fifky-OVA @ Thu, Mar 8 2007, 10:37am)
Quote (Karbec @ Wed, Mar 7 2007, 06:13am)
Quote (Sobcz @ Wed, Mar 7 2007, 06:02am)
Quote (Esantin @ Wed, Mar 7 2007, 06:51am)
Quote (1shot1kill @ Wed, Mar 7 2007, 02:02am)
to chcem videt aky vul za to da real prachy smile.gif) ako fg sa da ale real $ hmm to musia byt trochu ini nerds :-D


podle me to je taky blbost si kupovat za real penize..


byste se divili kolik % lidi si kupovalo fg za real money... ten top donor si snad nakoupil fg za ~2000 $ ^^


to neznamena ze to neni blbost ^^


Karbiku nemas trosku skluz? biggrin.gif


mam..
nestiham , nic... padim cao wink.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 8 2007 09:01am
Quote (Karbec @ Thu, Mar 8 2007, 02:03pm)
Quote (fifky-OVA @ Thu, Mar 8 2007, 10:37am)
Quote (Karbec @ Wed, Mar 7 2007, 06:13am)
Quote (Sobcz @ Wed, Mar 7 2007, 06:02am)
Quote (Esantin @ Wed, Mar 7 2007, 06:51am)
Quote (1shot1kill @ Wed, Mar 7 2007, 02:02am)
to chcem videt aky vul za to da real prachy smile.gif) ako fg sa da ale real $ hmm to musia byt trochu ini nerds :-D


podle me to je taky blbost si kupovat za real penize..


byste se divili kolik % lidi si kupovalo fg za real money... ten top donor si snad nakoupil fg za ~2000 $ ^^


to neznamena ze to neni blbost ^^


Karbiku nemas trosku skluz? biggrin.gif


mam..
nestiham , nic... padim cao wink.gif


rychle rychle biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Mar 8 2007 10:38am
cekam na warn 50 ^^
Member
Posts: 2,398
Joined: Aug 4 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Mar 8 2007 10:55am
hm, mel bych takovou otazku. jak zacinalo d2jsp? to nemelo fg zadnou cenu a ted uz docela ma. a kde se vlastne vzalo (nemyslim tak ze editnu fg databazi na serveru)? tech uz preci nepribyva... spis jde do d2jsp banky, ne?
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 8 2007 12:42pm
Quote (Charoncz @ Thu, Mar 8 2007, 05:55pm)
hm, mel bych takovou otazku. jak zacinalo d2jsp? to nemelo fg zadnou cenu a ted uz docela ma. a kde se vlastne vzalo (nemyslim tak ze editnu fg databazi na serveru)? tech uz preci nepribyva... spis jde do d2jsp banky, ne?


ne prave yej ich pribyva .... spousta lidi si kupuje fg za $$ a Paul jen snizuje inflaci tim ze lockuje nejvetsi fg lamery biggrin.gif a pak se spousta fg utopi ve features (vic nez si myslis jen za posrany bold topicy) pak za guildy, name change, orby.. je toho spousta jak se mu to vraci .. ale podle me vic porad vydava.
Member
Posts: 2,398
Joined: Aug 4 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Mar 8 2007 01:22pm
Quote (Sobcz @ Thu, 8 Mar 2007, 19:42)
Quote (Charoncz @ Thu, Mar 8 2007, 05:55pm)
hm, mel bych takovou otazku. jak zacinalo d2jsp? to nemelo fg zadnou cenu a ted uz docela ma. a kde se vlastne vzalo (nemyslim tak ze editnu fg databazi na serveru)? tech uz preci nepribyva... spis jde do d2jsp banky, ne?


ne prave yej ich pribyva .... spousta lidi si kupuje fg za $$ a Paul jen snizuje inflaci tim ze lockuje nejvetsi fg lamery biggrin.gif a pak se spousta fg utopi ve features (vic nez si myslis jen za posrany bold topicy) pak za guildy, name change, orby.. je toho spousta jak se mu to vraci .. ale podle me vic porad vydava.


nj zapomnel jsem na donation $$ -> ef ge :|
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Mar 8 2007 11:37pm
jde udelat jiz nejakeho topicu pinned? nebo se musi zalozit novy?
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 9 2007 12:08am
Quote (Esantin @ Fri, Mar 9 2007, 06:37am)
jde udelat jiz nejakeho topicu pinned? nebo se musi zalozit novy?


jo jde wink.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Mar 9 2007 12:01pm
Quote (Karbec @ Thu, 8 Mar 2007, 17:38)
cekam na warn 50 ^^


done biggrin.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Mar 9 2007 12:09pm
Quote (M0f0 @ Fri, Mar 9 2007, 06:01pm)
Quote (Karbec @ Thu, 8 Mar 2007, 17:38)
cekam na warn 50 ^^


done biggrin.gif


GZZZ 50% ^^
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev18910111225Next
Closed New Topic New Poll