Quote (Charoncz @ Thu, Mar 8 2007, 05:55pm)
hm, mel bych takovou otazku. jak zacinalo d2jsp? to nemelo fg zadnou cenu a ted uz docela ma. a kde se vlastne vzalo (nemyslim tak ze editnu fg databazi na serveru)? tech uz preci nepribyva... spis jde do d2jsp banky, ne?
ne prave yej ich pribyva .... spousta lidi si kupuje fg za $$ a Paul jen snizuje inflaci tim ze lockuje nejvetsi fg lamery

a pak se spousta fg utopi ve features (vic nez si myslis jen za posrany bold topicy) pak za guildy, name change, orby.. je toho spousta jak se mu to vraci .. ale podle me vic porad vydava.