Quote (st3pix @ Mon, 24 Mar 2008, 20:07)
tak zaprvé to je POJEBEK (ne poDjebek)
zadruhé karbec rula a U SUKX
pocuvaj pojebek:
Mod je tu Lentylek nie ty
po druhe: myslim ze karbec je sikovny
po tretie: neviem CO? (okrem moznosti ze si sa poprvykrat v puberte donho zamiloval)sledujes ty jeho neustalym obhajovanim (neviem pochopit preco mu stale jak ritolez robis ochrancu ktoreho nepotrebuje lebo zanho hovori jeho robota)
po stvrte: ked si nevies spravit sig tak drz hubu a kremuj si pery na tvoj prvy pubertalny bozk
This post was edited by AcedraC on Mar 26 2008 06:54am