d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Cg Minimode ;) > Konecne Sou Cesi Zase Ve Hre
Prev189101112Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 21 2008 01:22pm
Quote (AcedraC @ Fri, Mar 21 2008, 07:59pm)
to je taky jeden do ktoreho ked budes rypat ti spravi skaredy sig a mas po chlebe aspon stepix tvrdi smile.gif
nie zeby pekne nevedel ale ked sa chce pomstit  robi skarede
napr: EGY killed by ugly sig


Me se zda ze se teda chce snad vsem pomstit ne ? rofl.gif
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Mar 24 2008 11:02am
Quote (EGY @ Fri, Mar 21 2008, 04:56pm)
My si hrajem ze to hrajem smile.gif


rofl.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Mar 24 2008 12:07pm
Quote (AcedraC @ Fri, 21 Mar 2008, 19:59)
to je taky jeden do ktoreho ked budes rypat ti spravi skaredy sig a mas po chlebe aspon stepix tvrdi smile.gif
nie zeby pekne nevedel ale ked sa chce pomstit  robi skarede
napr: EGY killed by ugly sig


tak zaprvé to je POJEBEK (ne poDjebek)
zadruhé karbec rula a U SUKX
Member
Posts: 14,336
Joined: May 28 2007
Gold: 4,691.00
Trader: Trusted
Mar 25 2008 07:11pm
gratuluju smile.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Mar 26 2008 06:54am
Quote (st3pix @ Mon, 24 Mar 2008, 20:07)
tak zaprvé to je POJEBEK (ne poDjebek)
zadruhé karbec rula a U SUKX


pocuvaj pojebek:
Mod je tu Lentylek nie ty
po druhe: myslim ze karbec je sikovny
po tretie: neviem CO? (okrem moznosti ze si sa poprvykrat v puberte donho zamiloval)sledujes ty jeho neustalym obhajovanim (neviem pochopit preco mu stale jak ritolez robis ochrancu ktoreho nepotrebuje lebo zanho hovori jeho robota)
po stvrte: ked si nevies spravit sig tak drz hubu a kremuj si pery na tvoj prvy pubertalny bozk

This post was edited by AcedraC on Mar 26 2008 06:54am
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Mar 26 2008 07:29am
Quote (AcedraC @ Wed, Mar 26 2008, 01:54pm)
pocuvaj pojebek:
Mod je tu Lentylek nie ty
po druhe: myslim ze karbec je sikovny
po tretie: neviem CO? (okrem moznosti ze si sa poprvykrat v puberte donho zamiloval)sledujes ty jeho neustalym obhajovanim (neviem pochopit preco mu stale jak ritolez robis  ochrancu ktoreho nepotrebuje lebo zanho hovori jeho robota)
po stvrte: ked si nevies spravit sig tak drz hubu a kremuj si pery na tvoj prvy pubertalny bozk


keby som mal prekonat lenivost a napisat sem nieco, tak je to nieco v tomto style.. 100% suhlas smile.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Mar 26 2008 07:38am
Quote (Dieoncommand @ Wed, 26 Mar 2008, 14:29)
keby som mal prekonat lenivost a napisat sem nieco, tak je to nieco v tomto style.. 100% suhlas smile.gif


napis mi bakalarku heart.gif

This post was edited by otko on Mar 26 2008 07:38am
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 26 2008 12:20pm
Quote (Eye @ Wed, Mar 26 2008, 01:11am)
gratuluju smile.gif


kua další koho neznam a má to víc fg jak já to má asi každej kurva xd
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Mar 26 2008 04:49pm
Quote (Lua @ Wed, 26 Mar 2008, 19:20)
kua další koho neznam a má to víc fg jak já to má asi každej kurva xd


fg uz neni v mode
jen ubozaci ukazuji svoje jměni

This post was edited by hero_cz on Mar 26 2008 04:50pm
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Mar 26 2008 06:04pm
Quote (hero_cz @ Thu, 27 Mar 2008, 00:49)
fg uz neni v mode
jen ubozaci ukazuji svoje jměni


podla hera teda mame asi 3-4 uboziakov napr. Rapyjer, Eye, Sobcz co maju 10k+ fg
zauijmave by bolo spocitat fg/posts pomer smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev189101112Next
Closed New Topic New Poll