☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Filmy > Inside...
Prev
1
8
9
10
11
12
14
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 3409
Replies: 131
Track Topic
cmq
Member
Posts: 4,958
Joined: Jun 20 2007
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#91
Dec 17 2007 03:23pm
american pie 1-6 ;]]
Killer111
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#92
Dec 17 2007 05:06pm
Quote (pugacov @ Mon, Dec 17 2007, 10:18pm)
Dnes 0:15 Prima Nadaný žák podle popisu to vidim na docela solidni film
hele ty radši zejtra naběhni na gamepark. je pvp event a budeš potřeba .)
Josefista
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold
:
5,871.00
#93
Dec 17 2007 05:53pm
Quote (Killer111 @ Tue, 18 Dec 2007, 00:06)
hele ty radši zejtra naběhni na gamepark. je pvp event a budeš potřeba .)
Tak von se nam flaka po jinejch gamesach vidlach... co takle trainit na ep na nedeli 3v3 lemro?
Esantin
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold
:
646.00
#94
Dec 21 2007 12:42pm
tak musim potvrdit že Fight Club je gozu ^
under_war
Member
Posts: 264
Joined: Oct 26 2006
Gold
:
88.00
#95
Dec 23 2007 05:05am
Zlatej kompas = Pohádka
undead_lord
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold
:
141,695.88
#96
Dec 23 2007 05:09am
jenom bych vas chtel varovat, kdybyste chteli jit do kina na stardust, tak nechodte
100% rodinna pohadka
FF-speed
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold
:
27,084.00
#97
Dec 23 2007 05:44am
Quote (Killer111 @ Mon, 17 Dec 2007, 20:47)
moc moc se těším doufám že mě to nezklame
@beowulf byl moc pěkný
Beowulfa sem viděl v pátek ... pecky
Jinak už sem dokoukal aj druhou řádu Prison breaku ... vím že to není film ale taky to nebylo nejhorší
fifky-OVA
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#98
Dec 30 2007 06:25am
Mno tak vcera jsem byl na AvP 2.. rozhodne nedoporucuju
1 byla super.. ale 2 totalne postrada dej..
Ale urcite bych upozornil na film I Am Legend tady mate kdyztak trailer :
http://www.youtube.com/watch?v=C2fWJ6ux8PM&feature=related
hero_cz
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
3,000.00
#99
Dec 30 2007 11:45am
Quote (fifky-OVA @ Sun, 30 Dec 2007, 13:25)
Mno tak vcera jsem byl na AvP 2.. rozhodne nedoporucuju
1 byla super.. ale 2 totalne postrada dej..
Ale urcite bych upozornil na film I Am Legend tady mate kdyztak trailer :
http://www.youtube.com/watch?v=C2fWJ6ux8PM&feature=related
taky sem byl no nebylo to nejhorsi ale cekal jsem od toho vic
fifky-OVA
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#100
Dec 30 2007 12:09pm
Quote (hero_cz @ Sun, Dec 30 2007, 05:45pm)
taky sem byl no nebylo to nejhorsi ale cekal jsem od toho vic
tjn ja taky.. skoda ze tam byl jen jeden predator.. mohli udelat nejaky poradny fight mezi nema
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
8
9
10
11
12
14
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact