d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Filmy > Inside...
Prev18910111214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,958
Joined: Jun 20 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 17 2007 03:23pm
american pie 1-6 ;]]
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 17 2007 05:06pm
Quote (pugacov @ Mon, Dec 17 2007, 10:18pm)
Dnes 0:15 Prima Nadaný žák podle popisu to vidim na docela solidni film


hele ty radši zejtra naběhni na gamepark. je pvp event a budeš potřeba .)
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Dec 17 2007 05:53pm
Quote (Killer111 @ Tue, 18 Dec 2007, 00:06)
hele ty radši zejtra naběhni na gamepark. je pvp event a budeš potřeba .)


Tak von se nam flaka po jinejch gamesach vidlach... co takle trainit na ep na nedeli 3v3 lemro? tongue.gif smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Dec 21 2007 12:42pm
tak musim potvrdit že Fight Club je gozu ^
Member
Posts: 264
Joined: Oct 26 2006
Gold: 88.00
Dec 23 2007 05:05am
Zlatej kompas = Pohádka

uglyhammer.gif
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,695.88
Dec 23 2007 05:09am
jenom bych vas chtel varovat, kdybyste chteli jit do kina na stardust, tak nechodte smile.gif

100% rodinna pohadka smile.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Dec 23 2007 05:44am
Quote (Killer111 @ Mon, 17 Dec 2007, 20:47)
moc moc se těším doufám že mě to nezklame


@beowulf byl moc pěkný


Beowulfa sem viděl v pátek ... pecky wink.gif



Jinak už sem dokoukal aj druhou řádu Prison breaku ... vím že to není film ale taky to nebylo nejhorší
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 30 2007 06:25am
Mno tak vcera jsem byl na AvP 2.. rozhodne nedoporucuju tongue.gif 1 byla super.. ale 2 totalne postrada dej..

Ale urcite bych upozornil na film I Am Legend tady mate kdyztak trailer : http://www.youtube.com/watch?v=C2fWJ6ux8PM&feature=related
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Dec 30 2007 11:45am
Quote (fifky-OVA @ Sun, 30 Dec 2007, 13:25)
Mno tak vcera jsem byl na AvP 2.. rozhodne nedoporucuju tongue.gif 1 byla super.. ale 2 totalne postrada dej..

Ale urcite bych upozornil na film I Am Legend tady mate kdyztak trailer : http://www.youtube.com/watch?v=C2fWJ6ux8PM&feature=related


taky sem byl no nebylo to nejhorsi ale cekal jsem od toho vic sad.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 30 2007 12:09pm
Quote (hero_cz @ Sun, Dec 30 2007, 05:45pm)
taky sem byl no nebylo to nejhorsi ale cekal jsem od toho vic sad.gif


tjn ja taky.. skoda ze tam byl jen jeden predator.. mohli udelat nejaky poradny fight mezi nema smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev18910111214Next
Add Reply New Topic New Poll