d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Euro-pvp > Kterej Curak Nam Porad Zavira Topicy??
Prev189101112Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Jan 11 2008 10:21am
Quote (mortwatcher @ Fri, 11 Jan 2008, 16:06)
no tak mám aspoň představu
pochybuju že seženu nějaký circlet a amul pěkný s mojima fgs biggrin.gif
jinak storm by mě asi neprošel přes pravidla ( i když vs barb stejně nemůžu port co.. no uvidíme )


jo whistan smile.gif

jinak mnoho lidi doporucuje tvt dudu spise non block a 163 fcr

fcr amu 18-20 fc sezenes i za 5 - 50 fg
samozrejme bez dalsich statu smile.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Feb 5 2008 10:20am
Myslite ze Fury/charged strike ama by byla v ep hodne na hovno? smile.gif
treba charged strike je nec eater a lf je dost silne... byla by silna na kontaktni az stredni vzdalenost podle me

This post was edited by Josefista on Feb 5 2008 10:23am
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Feb 5 2008 01:37pm
Quote (Josefista @ Tue, Feb 5 2008, 04:20pm)
Myslite ze Fury/charged strike ama by byla v ep hodne na hovno? smile.gif
treba charged strike je nec eater a lf je dost silne... byla by silna na kontaktni az stredni vzdalenost podle me


s farcastem by to mohlo jit biggrin.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Feb 5 2008 01:58pm
Asi udělám amu na ep jakou měl tige biggrin.gif Celkem sranda...
Tak se snad někdy uvidíme wink.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Feb 5 2008 03:50pm
Quote (Josefista @ Tue, 5 Feb 2008, 17:20)
Myslite ze Fury/charged strike ama by byla v ep hodne na hovno? smile.gif
treba charged strike je nec eater a lf je dost silne... byla by silna na kontaktni az stredni vzdalenost podle me


s psn je silna smile.gif
Member
Posts: 16,866
Joined: Nov 13 2005
Gold: 2,000.00
Feb 5 2008 04:07pm
Quote (undead_lord @ Tue, 5 Feb 2008, 22:50)
s psn je silna smile.gif


staci cleasing a jsi v pici
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Feb 5 2008 04:45pm
Quote (hero_cz @ Tue, 5 Feb 2008, 23:07)
staci cleasing a jsi v pici


vetsinou se nesmi smile.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Feb 6 2008 03:41am
Quote (hero_cz @ Tue, Feb 5 2008, 10:07pm)
staci cleasing a jsi v pici


europvp nejsou puby wink.gif

sou i pravidla smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Feb 6 2008 08:58am
Quote (mortwatcher @ Wed, 6 Feb 2008, 10:41)
europvp nejsou puby wink.gif

sou i pravidla smile.gif


Tak sem si dneska trochu pročítal ty pravidla a přijdou mi až moc striktní.
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Feb 6 2008 10:49am
Quote (Esantin @ Wed, 6 Feb 2008, 15:58)
Tak sem si dneska trochu pročítal ty pravidla a přijdou mi až moc striktní.


na zacatku jsou striktni pro vsechny hrace smile.gif

ale postupem casu, kdyz budes hrat za jeden urcity char tak uvidis, ze ostatni chary proti tobe maji v necem prevahu a tuto prevahu se snazi snizit
na to jsou tu ty striktni pravidla a vetsina lidi se tomu smeje smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev189101112Next
Add Reply New Topic New Poll