Quote (Esantin @ Wed, 6 Feb 2008, 15:58)
Tak sem si dneska trochu pročítal ty pravidla a přijdou mi až moc striktní.
na zacatku jsou striktni pro vsechny hrace

ale postupem casu, kdyz budes hrat za jeden urcity char tak uvidis, ze ostatni chary proti tobe maji v necem prevahu a tuto prevahu se snazi snizit
na to jsou tu ty striktni pravidla a vetsina lidi se tomu smeje