d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > V Utery Sraz Gayu V Praze > Hero podminkou
Prev18910111224Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 11 2007 02:43pm
peknej sraz skoda ze jsem musel odejit... no a stejne z toho bylo hovno koncik nahovno takze jsem to zatahl dom.

PS: sobe uz jsem ti poslal tech 20fg donate.... ( obratem cekam donate 200fg )
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 11 2007 04:35pm
Quote (Jameess @ Tue, Sep 11 2007, 08:43pm)
peknej sraz skoda ze jsem musel odejit... no a stejne z toho bylo hovno koncik nahovno takze jsem to zatahl dom.

PS: sobe uz jsem ti poslal tech 20fg donate.... ( obratem cekam donate 200fg )


heeej..10 me ty smelo:D:D od hera se jich nedoziju:D:D:D
jinak fotky nebudou,protoze fotaku,kterej nekdo nejmenovanej prinesl chybela nejdriv baterka a ta kdyz se koupila tak pametova karta....
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 11 2007 04:38pm
Quote (killercz @ Tue, Sep 11 2007, 11:35pm)
heeej..10 me ty smelo:D:D od hera se jich nedoziju:D:D:D
jinak fotky nebudou,protoze fotaku,kterej nekdo nejmenovanej prinesl chybela nejdriv baterka a ta kdyz se koupila tak pametova karta....


nj ale tobe sem ty fg ve fotbalku vyhral ja biggrin.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 11 2007 04:53pm
jééé kluci nevím jak vám ale mě se to líbilo smile.gif a sem rád že sem vás mohl poznat osobně biggrin.gif
heslo pro tento den zní "donate"
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Sep 11 2007 11:09pm
donate sending subzor heart.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 11 2007 11:37pm
tak jsem skousel typovat cisla a 100fg v pici
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 12 2007 12:53am
Quote (hero_cz @ Wed, Sep 12 2007, 05:09am)
donate sending subzor  heart.gif


whooo...hero ma fgs,posilej happy.gif bangin.gif
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 12 2007 12:54am
Quote (Sobcz @ Tue, Sep 11 2007, 10:38pm)
Quote (killercz @ Tue, Sep 11 2007, 11:35pm)
heeej..10 me ty smelo:D:D od hera se jich nedoziju:D:D:D
jinak
fotky nebudou,protoze fotaku,kterej nekdo nejmenovanej prinesl chybela
nejdriv baterka a ta kdyz se koupila tak pametova karta....


nj ale tobe sem ty fg ve fotbalku vyhral ja biggrin.gif


hele,sice sem hral jak hnup,ale nakonec sem golu dal celkem dost..a hlavne sem to platil ja,takze bych mel ty fg dostat prvni:-( tobe tech 20chybet nebude:D:D
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 12 2007 01:02am
Quote (killercz @ Tue, Sep 11 2007, 10:35pm)
heeej..10 me ty smelo:D:D od hera se jich nedoziju:D:D:D
jinak fotky nebudou,protoze fotaku,kterej nekdo nejmenovanej prinesl chybela nejdriv baterka a ta kdyz se koupila tak pametova karta....


Ktery mulokar to byl?biggrin.gif
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 12 2007 01:04am
Quote (Leri @ Wed, Sep 12 2007, 07:02am)
Quote (killercz @ Tue, Sep 11 2007, 10:35pm)
heeej..10 me ty smelo:D:D od hera se jich nedoziju:D:D:D
<b>jinak
fotky nebudou,protoze fotaku,kterej nekdo nejmenovanej prinesl chybela
nejdriv baterka a ta kdyz se koupila tak pametova karta</b>....


Ktery mulokar to byl?biggrin.gif


rapyjer,ale psssst sleep.gif cool.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev18910111224Next
Add Reply New Topic New Poll