Quote (Sobcz @ Tue, Sep 11 2007, 10:38pm)
Quote (killercz @ Tue, Sep 11 2007, 11:35pm)
heeej..10 me ty smelo:D:D od hera se jich nedoziju:D:D:D
jinak
fotky nebudou,protoze fotaku,kterej nekdo nejmenovanej prinesl chybela
nejdriv baterka a ta kdyz se koupila tak pametova karta....
nj ale tobe sem ty fg ve fotbalku vyhral ja

hele,sice sem hral jak hnup,ale nakonec sem golu dal celkem dost..a hlavne sem to platil ja,takze bych mel ty fg dostat prvni:-( tobe tech 20chybet nebude:D:D