Quote (Josefista @ Thu, Sep 6 2007, 07:10pm)
no
sou to levicaci jak remen... ale ze by o tom zpivali? ani ň, imho... je
to vesela hopsava hudba, ktera podle me nikoho nenasere...
docela se podivuju ze se to nekomu nemusi libit

ale
já tu nemluvím o nějaké levici pravici, ale o tom jak moc je tenhle
styl neutrální např vůči hiphopu metalu nebo discu. A to podle mě
rozhodně neutrální neni.
Hopsavá bejt sice může, ale když mi to
každej den řve z jednoho baru do oken, samé trumpety , tak tenhleten
styl jednoduše nemůžu mít rád. Je to děs
edit: neutrální místo je podle mě naprosto neutrální HOSPODA spíš BAR. Jak se chcete v nějakém heavymetalclubu bavit mezi sebou?
This post was edited by Killer111 on Sep 6 2007 12:17pm