d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Euro-pvp > a vse co se ho tyka
Prev18910
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Oct 8 2007 11:00am
aha tak v tom to bude... no 125 fcr si jako tvt nec nemuzu moc dovolit smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 8 2007 11:19am
Quote (Josefista @ Mon, Oct 8 2007, 06:00pm)
aha tak v tom to bude... no 125 fcr si jako tvt nec nemuzu moc dovolit smile.gif


beru to v 1v1 , pokud v tvt snaž se být u nějakého killera např trapka ama barb
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Oct 8 2007 12:43pm
Quote (Killer111 @ Mon, Oct 8 2007, 05:19pm)
beru to v 1v1 , pokud v tvt snaž se být u nějakého killera  např trapka ama barb


jj, ja vim, me slo o to, ze nemam 1v1 necra, takze hraju 1v1 s tvt necrem a nemuzu si dovolit 125 fcr
Member
Posts: 31,946
Joined: Sep 26 2006
Gold: 128.00
Oct 23 2007 04:41pm
............................................................................................................................
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev18910
Closed New Topic New Poll