[QUOTE=Karbec,Sat, Aug 25 2007, 01:43pm][QUOTE=fifky-OVA,Sat, 25 Aug 2007, 15:15][QUOTE=Lua,Sat, Aug 25 2007, 01:04pm][QUOTE=fifky-OVA,Sat, Aug 25 2007, 11:32am][QUOTE=Lua,Sat, Aug 25 2007, 11:22am][QUOTE=fifky-OVA,Sat, Aug 25 2007, 09:52am][QUOTE=Rakiii,Fri, Aug 24 2007, 03:34pm][QUOTE=fifky-OVA,Fri, Aug 24 2007, 02:59pm][QUOTE=Josefista,Fri, Aug 24 2007, 02:53pm][QUOTE=Esantin,Fri, Aug 24 2007, 02:36pm]nebo zkus scl, tam něco vydělat a potom si kup scnl pvp char[/QUOTE]
vouch... nebo vydelat se da i na hc, popr esli mas Guild wars tak i tam[/QUOTE]
nn..

me nebavi furt jen mf jak blb.. uz na to ani nemam moc cas.. tak jsem si chtel udelat aspon nejaky crap pvp char[/QUOTE]
Koukam ze tu vsichni delaj chytry, ale ze by poradily (az na nejakou tu vyjimku) to ne...
Z toho co jsi tu napsal jsem pochopil ze chces hrat obcas asi nejake FFA (public games)
na FFA bych asi vzal neco z techto charu (napisu " + " a " - " tech charu )
vynechavam drazsi chary
1) blizna
+ ze sorc se nejhure rezistuje
+ velkej damage
+ dost vydrzi (es build)
+ dalkovy utok
- da se overresnout (pak uz nedelas dmg)
- chce to cas naskilovat sorc (ikdyz to plati vicemen o vsech charech)
2) pb nekro
+da se jen minimalne resistovat (do 10%)
+ solidni damage
+ dalkovy utok
+ kletby , prisony ap (tvt, melee chary si uziji)
- tolik nevydrzi jako sorc (es)
- nektere chary tezko zabijes (es sorcy)
3) summon (pripadne hybrid summon+psn)nec
+ slusna damage jak poison novy tak sumonu (zalezi na kletbach aurach ap)
+ vybornej na melee chary a je to fun
+ PN ma dalkovy utok
+ kletby, minioni,ap
+ poison novou muzes zabit i ES sorc(pokud nema res)
- tolik nevydrzi
- jed se da resistovat (ikdyz moc lidi na to nema res)
-cistej summon da sorc ( i jine ranged/caster chary napr pb nekra co maji skill) jen tezko
- musis obnovovat sumony
4) hammer (s palou nemam moc zkusenosti)
+ nema moc slabin (asi by se dal i nejaky hybrid smite+hama ,ale to necham na jinych ale uz to nebude tak levny pak)
+ damage
+ rychlost (charge , tele, desynch)
+ tezko se zasahuje v desynchi (obcas je to ale naskodu)
+ tezko se resistuje (do 10%)
- me by to moc nebavilo (vetsinou delani nahodnych kladiv , pripadne lock + ladivka )
- kdyz chce rushovat musi tense k souperi
- zabiti es sorcky jen s hamerem je obtizne, ale jaky char to ma tady snadne (jeste ze jsou rezisty)
tolik zhrnuti
nerikam ze mam vsude absolutni pravdu
predevsim co se tyka paly ,ale snad nejsem tak daleko
Ted by sis mel nejaky char vybrat pak muzem poradit dale
(alespon pvm si hral tak vis zhruba jaky char te bavi - nemusi to byt ani jeden z techto , ikdyz tydle se na pub hodi a nejsou drahe)[/QUOTE]
wow raki dekuji mnohokrat

docela jste me presvedcili o te blizz soso takze ji zkusim

[/QUOTE]
gl mě bliz nikdy moc nešla

[/QUOTE]
ja taky nepocitam s tim ze mi pujde ale tak aspon bude svanda

[/QUOTE]
jj přinejhoršim můžeš udělat max dmg a hostnout všechny vylézt z města dát bliz a zalezt do města a telekinou vyzvedávat prachy ale tak skill nezískáš

[/QUOTE]
akorat uslysim par osklivych slov

[/QUOTE]
nejlepsi prave kdyz zabijes nekoho hned OMG LAG , NOOB 2 vs 1 etc

:D[/QUOTE]
njn.. kreteni co by pro dia zabijeli..