d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > Znova
Prev18889909192131Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Oct 9 2009 04:11pm
Quote (Wourly @ Fri, Oct 9 2009, 10:58pm)
Tak když jsem to zabil, tak to asi taky dokážu ne ? :D
navíc při tom nemusíš zabíjet mefa, tak se moc nevytahuj :P
A cena mýho hammera nepřesáhne víc než 40 fg...


pravě nezabít mepha je to nejtěžší .. pokud vím tak to nehraješ tak krátkou dobu že nevíš že T hunteři zabíjí nejdřív mepha?
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Oct 9 2009 04:21pm
Quote (Kebs @ Fri, Oct 9 2009, 10:11pm)
pravě nezabít mepha je to nejtěžší .. pokud vím tak to nehraješ tak krátkou dobu že nevíš že T hunteři zabíjí nejdřív mepha?


Je snad úplně jedno koho sejmeš první, akorát se hodí pokuď po jednom...
Co vim, tak mef obvykle vyleze první, ale není to pravidlo...A jako ten boss má 400-600k hp, tak to opravdu není těžký ho nezabít :D ještě s tou regen :D
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Oct 9 2009 04:36pm
Quote (hero_cz @ Fri, Oct 9 2009, 10:58pm)
kdzbzch jeste mel 49 hamra bzch tohgo tveho rozsekal na hadry


hero a pvp hh
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Oct 9 2009 04:42pm
Quote (Kebs @ Fri, Oct 9 2009, 10:36pm)
hero a pvp hh


Ty povídej :D
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Oct 9 2009 11:04pm
Quote (Kebs @ Fri, 9 Oct 2009, 23:36)
hero a pvp hh


hh ty mas co rikat lamko xD
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Oct 9 2009 11:15pm
Quote (hero_cz @ Sat, Oct 10 2009, 06:04am)
hh ty mas co rikat lamko xD


Co má říkat ta tvoje bejvalá FC java ?? hhhhhhhhhhhhhhh
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Oct 10 2009 12:37am
Quote (Kebs @ Sat, 10 Oct 2009, 06:15)
Co má říkat ta tvoje bejvalá FC java ?? hhhhhhhhhhhhhhh


ta bzla na pvm blbecku ale ownoval jsem vsechny i v pvp xD tak drz hubu blbecku
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Oct 10 2009 01:07am
Quote (hero_cz @ Sat, Oct 10 2009, 07:37am)
ta bzla na pvm blbecku ale ownoval jsem vsechny i v pvp xD tak drz hubu blbecku


hlavně že jsem sbíral tvoje ucha ..... i od crazyho jsem měl .... a spacír je chtěl všechny koupit 1 ucho/1 ist
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Oct 10 2009 01:09am
Quote (Kebs @ Sat, Oct 10 2009, 07:07am)
hlavně že jsem sbíral tvoje ucha ..... i od crazyho jsem měl .... a spacír je chtěl všechny koupit 1 ucho/1 ist


Ja si s tim oslem taky daval pvp, porazil sem ho a ten zkurv pak na chatu machroval jakme dal :)
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Oct 10 2009 01:30am
Quote (N3cum @ Sat, 10 Oct 2009, 08:09)
Ja si s tim oslem taky daval pvp, porazil sem ho a ten zkurv pak na chatu machroval jakme dal :)


nakz dukaz??? to si umi kazdej vymejslet lamko s tebou sem vubec neduelil mozna kdzsi s tim tvim crapy ele dudu lol
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev18889909192131Next
Closed New Topic New Poll