d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > Znova
Prev18687888990131Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Sep 25 2009 10:30am
Quote (Wourly @ Fri, Sep 25 2009, 04:23pm)
Jůůůů aquila s meruňkovou příchutí!!!

a taky nesquick :D


E: koukám diablo expansion disc :P


bystrý to hoch, ale neni to aquila ale saguaro

This post was edited by vanys on Sep 25 2009 10:32am
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Sep 25 2009 10:40am
Quote (vanys @ Fri, Sep 25 2009, 04:30pm)
bystrý to hoch, ale neni to aquila ale saguaro


Hmm...tak flaška je dost podobná Aquile
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Sep 25 2009 11:05am
Quote (vanys @ Fri, Sep 25 2009, 05:10pm)
ted sem se dosral s kompem, tady je vysledek
http://img38.imagefra.me/img/img38/2/9/25/f_tm111xr4m_315024e.jpg


nevidím žádný větrák, který je u těch mřížek na větrání PC....

každopádně za uvedenou cenu chválím výběr
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Sep 25 2009 11:15am
Quote (Kebs @ Fri, Sep 25 2009, 05:05pm)
nevidím žádný větrák, který je u těch mřížek na větrání PC....

každopádně za uvedenou cenu chválím výběr


vetrak je 14cm ten vepredu a vzadu jeden, na bok si musim koupit uz zvlast

nejdriv mi nesel vubec pustit, vzdycky se po vterine vypnul, tak sem se zeptal kamose a ten mi poradil, ja blbec utah desku na fest az do toho plechu, tudiz zadna mezera za ni
povolil sem sroubky a uz to slapalo

This post was edited by vanys on Sep 25 2009 11:18am
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Sep 28 2009 09:39am
Quote (vanys @ Fri, Sep 25 2009, 06:15pm)
vetrak je 14cm ten vepredu a vzadu jeden, na bok si musim koupit uz zvlast

nejdriv mi nesel vubec pustit, vzdycky se po vterine vypnul, tak sem se zeptal kamose a ten mi poradil, ja blbec utah desku na fest az do toho plechu, tudiz zadna mezera za ni
povolil sem sroubky a uz to slapalo


Když máš prosklenou case nechtělo by to trochu uklidit vodiče(dráty) ? Kolik ta světelná paráda žere? Napájí se ze zdroje?
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Oct 3 2009 10:22pm
6k
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Oct 7 2009 04:26am
Quote (Kebs @ Sun, 4 Oct 2009, 05:22)
6k


spamere hnusnej
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,635.88
Oct 7 2009 04:30am
1] po roce a 5 mesicich v autoskole konecne jdu na zkousku :D

2] 18+ k -> elite spammer group
Member
Posts: 2,621
Joined: Apr 28 2008
Gold: 453.00
Oct 7 2009 05:09am
ya
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Oct 8 2009 04:02pm
Gratuluju si.
Zabil jsem celej uber s low hammerem ( cta 1 bo )
Sice mef trval dlouho, ale nakonec to šlo...

Pomáhala mi ama...
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev18687888990131Next
Closed New Topic New Poll