Quote (Kebs @ Fri, Sep 25 2009, 05:05pm)
nevidím žádný větrák, který je u těch mřížek na větrání PC....
každopádně za uvedenou cenu chválím výběr
vetrak je 14cm ten vepredu a vzadu jeden, na bok si musim koupit uz zvlast
nejdriv mi nesel vubec pustit, vzdycky se po vterine vypnul, tak sem se zeptal kamose a ten mi poradil, ja blbec utah desku na fest az do toho plechu, tudiz zadna mezera za ni
povolil sem sroubky a uz to slapalo
This post was edited by vanys on Sep 25 2009 11:18am