d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > Znova
Prev18586878889131Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Sep 11 2009 01:27am
Quote (AcedraC @ Fri, 11 Sep 2009, 06:34)
aj tebe vsetko dobre :)


vsechno nejlepsi oboum :)
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Sep 11 2009 10:26am
thenksss
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Sep 11 2009 11:37am
Quote (Runn3r @ Thu, Sep 10 2009, 10:34pm)
Tak mam dneska 19 :D


gz
( sry že spožděně )

Quote (AcedraC @ Fri, Sep 11 2009, 04:38am)
to je sranda ja 24 :)  11.9. rulezz :)


gz, hezký datum btw

Quote (Runn3r @ Fri, Sep 11 2009, 05:10am)
ja znam hodně lidi co maji tohle datum jinak GZ :)


pro někoho to byl opak narozenin xD
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Sep 22 2009 11:21am

asi to je v minusu, ze nejde :rofl:
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Sep 22 2009 12:44pm
Quote (vanys @ Tue, Sep 22 2009, 06:21pm)
http://rychlost.cz/rs/20093777848.png
asi to je v minusu, ze nejde :rofl:


Tak čau dobrou
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Sep 22 2009 01:29pm
Quote (vanys @ Tue, 22 Sep 2009, 19:21)
http://rychlost.cz/rs/20093777848.png
asi to je v minusu, ze nejde :rofl:


co to furt mate s tymi rychlostami pripojenia ako mam najrychlejsi net ?? :)
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Sep 22 2009 01:32pm
Quote (AcedraC @ Tue, Sep 22 2009, 07:29pm)
co to furt mate s tymi rychlostami pripojenia ako mam najrychlejsi net ?? :)


a co se tu da jineho delat ? :-D, nekdo neco nekam napise a ono se to hned pere :D
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Sep 22 2009 03:41pm
Quote (AcedraC @ Tue, Sep 22 2009, 07:29pm)
co to furt mate s tymi rychlostami pripojenia ako mam najrychlejsi net ?? :)


Tak tohle byl zrovna zajímavej výsledek...
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Sep 25 2009 10:10am
ted sem se dosral s kompem, tady je vysledek
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Sep 25 2009 10:23am
Quote (vanys @ Fri, Sep 25 2009, 04:10pm)
ted sem se dosral s kompem, tady je vysledek
http://img38.imagefra.me/img/img38/2/9/25/f_tm111xr4m_315024e.jpg


Jůůůů aquila s meruňkovou příchutí!!!

a taky nesquick :D


E: koukám diablo expansion disc :P

This post was edited by Wourly on Sep 25 2009 10:24am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev18586878889131Next
Closed New Topic New Poll