d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vtipy (jokes) > Vtipy (jokes) -> Vtipy, obrazky, videa..
Prev18081828384314Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Jun 5 2008 08:31am
Quote (Lua @ Thu, Jun 5 2008, 03:21pm)
how to +1?  sou lidi co to neznaj nebo myslíš že budu předpokládat že je tu někdo kdo to tu viděl a kvůli tomu to nebudu postovat?
nedá se to podle tebe nazvat sobectvím? nebo prostě děláš +1 kde se to nehodí
hlavně že ty si new ^^ 08 memb ^


to me naucil hero..... ten vsude vsechno kritizuje tak jsem to zkusila taky ale je to opravdu stary... a ohrany taky ale tak sorac kdyz se rozbrecis nad kazdou sebe mensi kritikou..
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jun 5 2008 08:35am
Quote (Kebs @ Thu, 5 Jun 2008, 16:31)
to me naucil hero..... ten vsude vsechno kritizuje tak jsem to zkusila taky ale je to opravdu stary... a ohrany taky ale tak sorac kdyz se rozbrecis nad kazdou sebe mensi kritikou..


nepremyslis treba o zmene pohlavi? dnes mame sikovne doktory
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 5 2008 08:38am
Quote (Kebs @ Thu, Jun 5 2008, 02:31pm)
to me naucil hero..... ten vsude vsechno kritizuje tak jsem to zkusila taky ale je to opravdu stary... a ohrany taky ale tak sorac kdyz se rozbrecis nad kazdou sebe mensi kritikou..


bulím jako sfině sad.gif hero je osoba sama o sobě nevím co ho sem pleteš
ale já si myslem že ti moc rozumu bůh nedodal
řekněmě že sem tu nějákej ten pátek dýl tak vim že se tu postují i staré věci... pokud zde nebyli postnuty mam takovej pocit že se tenhle topic něják jmenuje to znamená že se sem dávaj ruzné vtipy atd. Příště by bylo dobré si přečíst název topicu a pak teprve postovat nemyslíš?
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Jun 5 2008 08:44am
Quote (Lua @ Thu, Jun 5 2008, 03:38pm)
bulím jako sfině  sad.gif hero je osoba sama o sobě nevím co ho sem pleteš
ale já si myslem že ti moc rozumu bůh nedodal
řekněmě že sem tu nějákej ten pátek dýl tak vim že se tu postují i staré věci... pokud zde nebyli postnuty mam takovej pocit že se tenhle topic něják jmenuje to znamená že se sem dávaj ruzné vtipy atd. Příště by bylo dobré si přečíst název topicu a pak teprve postovat nemyslíš?


chjooo... a jsem vubec nerekla ze to neni vtipny ale kdyz jsem nekde neco dam ja tak to taky poslete s prominutim ''Do prdele''
rada bych jsem sem taky zapadla
suber tak ja asi zacnu chodit na CZ forum az budu mit 4k posts a potom budu moct spamit???
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jun 5 2008 08:45am
Quote (Kebs @ Thu, 5 Jun 2008, 15:44)
chjooo... a jsem vubec nerekla ze to neni vtipny ale kdyz jsem nekde neco dam ja tak to taky poslete s prominutim ''Do prdele''
rada bych jsem sem taky zapadla
suber tak ja asi zacnu chodit na CZ forum az budu mit 4k posts a potom budu moct spamit???


ne az od 7k postu !
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 5 2008 08:51am
Quote (hero_cz @ Thu, Jun 5 2008, 02:45pm)
ne az od 7k postu !


im so close biggrin.gif
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Jun 5 2008 08:52am
Quote (hero_cz @ Thu, Jun 5 2008, 03:45pm)
ne az od 7k postu !


ne ze bych ti tvuj podivuhodny zivotni styl neberu ..... ale podle me ty nejsi 100% v poradku koukni se na tu tvoji fotku ses zelenej protoze v praci u pc (u D2) doma celej den u pc
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jun 5 2008 08:54am
Quote (Kebs @ Thu, Jun 5 2008, 02:52pm)
ne ze bych ti tvuj podivuhodny zivotni styl neberu ..... ale podle me ty nejsi 100% v poradku koukni se na tu tvoji fotku ses zelenej protoze v praci u pc (u D2) doma celej den u pc


ty mas jednu fotku zlutou a jednu modrou
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 5 2008 08:56am
Quote (Kebs @ Thu, Jun 5 2008, 02:44pm)
chjooo... a jsem vubec nerekla ze to neni vtipny ale kdyz jsem nekde neco dam ja tak to taky poslete s prominutim ''Do prdele''
rada bych jsem sem taky zapadla
suber tak ja asi zacnu chodit na CZ forum az budu mit 4k posts a potom budu moct spamit???


myslíš že kritikou si pomůžeš na to aby se sem zapadla?.... mě to teda nepříjde a navážením do lidí...... a už bys měla stopnout ten offtopic to taky není dobré
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jun 5 2008 09:01am
Quote (Kebs @ Thu, 5 Jun 2008, 15:52)
ne ze bych ti tvuj podivuhodny zivotni styl neberu ..... ale podle me ty nejsi 100% v poradku koukni se na tu tvoji fotku ses zelenej protoze v praci u pc (u D2) doma celej den u pc


BLOST TED JSEM HEZKY SNEDE OPALENEJ JAK SE SLUNIM V PRACI NA STRESE rofl.gif
TY JSI ZAS BILEJ JAK STENA 8DDD
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev18081828384314Next
Add Reply New Topic New Poll