Quote (Kebs @ Thu, Jun 5 2008, 02:31pm)
to me naucil hero..... ten vsude vsechno kritizuje tak jsem to zkusila taky ale je to opravdu stary... a ohrany taky ale tak sorac kdyz se rozbrecis nad kazdou sebe mensi kritikou..
bulím jako sfině

hero je osoba sama o sobě nevím co ho sem pleteš
ale já si myslem že ti moc rozumu bůh nedodal
řekněmě že sem tu nějákej ten pátek dýl tak vim že se tu postují i staré věci... pokud zde nebyli postnuty mam takovej pocit že se tenhle topic něják jmenuje to znamená že se sem dávaj ruzné vtipy atd. Příště by bylo dobré si přečíst název topicu a pak teprve postovat nemyslíš?