Quote (Kebs @ Thu, Jun 5 2008, 01:58pm)
tohle jsem videla ve spravach a je to OLD
how to +1? sou lidi co to neznaj nebo myslíš že budu předpokládat že je tu někdo kdo to tu viděl a kvůli tomu to nebudu postovat?
nedá se to podle tebe nazvat sobectvím? nebo prostě děláš +1 kde se to nehodí
hlavně že ty si new ^^ 08 memb ^