d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vtipy (jokes) > Vtipy (jokes) -> Vtipy, obrazky, videa..
Prev17980818283314Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Jun 4 2008 05:49am
Quote (hero_cz @ Wed, 4 Jun 2008, 07:09)
jj to je uz hodne stary ale fakt husty neco takovyho musim udelat taky xD a bude to 100% lepsi:)


muzes si udelat ele druida s 1. act mercem - cikankou biggrin.gif
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 4 2008 01:10pm
Upload servery čím dál tím víc šikanujou free usery...pro vaši informaci tohle je REAL a ne fake...

Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Jun 4 2008 01:14pm
toto ma strasne sere, ale zatial som to zazil iba na rapide
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 4 2008 01:20pm
Quote (Dieoncommand @ Wed, 4 Jun 2008, 21:14)
toto ma strasne sere, ale zatial som to zazil iba na rapide


TO JE RAPID..
NOVEJ DESIGN.. DELAL JSEM BTW wink.gif
TAKY ME TO SERE - ZACHVILI TAM BUDE TAKOVA TA ROVNICE CO TU ESA POSTNUL.
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jun 4 2008 02:30pm
Quote (Karbec @ Wed, 4 Jun 2008, 20:20)
TO JE RAPID..
NOVEJ DESIGN.. DELAL JSEM BTW wink.gif
TAKY ME TO SERE - ZACHVILI TAM BUDE TAKOVA TA ROVNICE CO TU ESA POSTNUL.


milujem ked tam najdem O a 0 icon_pointr.gif fakt tucny rozdiel...

I love this game biggrin.gif


wooooot?!?


zdroj: DF
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 4 2008 05:20pm
ta panda je super

tak tohle pánové beru hromadná přeprava a ohleduplný personál
http://www.youtube.com/watch?v=DBv534qB9H0
Member
Posts: 3,375
Joined: May 31 2007
Gold: 1,927.00
Jun 4 2008 11:41pm
Quote (Lua @ Wed, 4 Jun 2008, 23:20)
ta panda je super

tak tohle pánové beru hromadná přeprava a ohleduplný personál
http://www.youtube.com/watch?v=DBv534qB9H0


biggrin.gif kua takovej grupac
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Jun 5 2008 07:58am
Quote (Lua @ Thu, Jun 5 2008, 12:20am)
ta panda je super

tak tohle pánové beru hromadná přeprava a ohleduplný personál
http://www.youtube.com/watch?v=DBv534qB9H0


tohle jsem videla ve spravach a je to OLD
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 5 2008 08:21am
Quote (Kebs @ Thu, Jun 5 2008, 01:58pm)
tohle jsem videla ve spravach a je to OLD


transvestito
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 5 2008 08:21am
Quote (Kebs @ Thu, Jun 5 2008, 01:58pm)
tohle jsem videla ve spravach a je to OLD


how to +1? sou lidi co to neznaj nebo myslíš že budu předpokládat že je tu někdo kdo to tu viděl a kvůli tomu to nebudu postovat?
nedá se to podle tebe nazvat sobectvím? nebo prostě děláš +1 kde se to nehodí
hlavně že ty si new ^^ 08 memb ^
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev17980818283314Next
Add Reply New Topic New Poll