d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vtipy (jokes) > Vtipy (jokes) -> Vtipy, obrazky, videa..
Prev1789101125Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jul 25 2007 03:33am
ja cem byvat v japonsku drool.gif

http://www.popamericana.com/!/Graduation.jpg

dake nejdu te obrazke


loool a jedno otrasne trapne video biggrin.gif

http://www.youtube.com/watch?eurl=http%3A%2F%2Fwww.cracked.com%2Findex.php%3Fname%3DNews%26sid%3D2252%26pageid%3D2&v=-fPQzjQMZQA

This post was edited by otko on Jul 25 2007 03:59am
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Jul 25 2007 04:08am
Quote (otko @ Wed, Jul 25 2007, 09:33am)


heh, doufam ze to "otresne a trapne" byl taky jen forek, pac tenhle film je jeden z nej !

Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jul 25 2007 04:15am
Quote (pugacov @ Wed, 25 Jul 2007, 11:08)
Quote (otko @ Wed, Jul 25 2007, 09:33am)


heh, doufam ze to "otresne a trapne" byl taky jen forek, pac tenhle film je jeden z nej !


mne pride dost trapne nahanat zombikov s kosackou v ruke biggrin.gif ako sa vola film neviem biggrin.gif
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Jul 25 2007 04:17am
Quote (otko @ Wed, Jul 25 2007, 10:15am)
Quote (pugacov @ Wed, 25 Jul 2007, 11:08)
Quote (otko @ Wed, Jul 25 2007, 09:33am)


heh, doufam ze to "otresne a trapne" byl taky jen forek, pac tenhle film je jeden z nej !


mne pride dost trapne nahanat zombikov s kosackou v ruke biggrin.gif ako sa vola film neviem biggrin.gif


Dead Alive (Zivy mrtvy), snad prvni zombie parodie co sem videl a i v dnesni dobe by klidne vyownila jakoukoli jinou parodii. Stahni si to a zkoukni, doporucuju kazdymu...

Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jul 25 2007 09:52am
Ve škole mají deváťáci hodinu angličtiny s mladou krásnou učitelkou.
Do probíhající hodiny vstoupí inspektor. Nikde není volné místo, jenom
v poslední lavici vedle Pepíka. Tak učitelka usadí inspektora tam,
napíše na tabuli anglicky větu a chce, aby jí to žáci přeložili. Vtom jí
upadne křída, ona se pro ni ohne a minisukně odhalí kalhotky. Nikdo se
nehlásí,jenom Pepa vzadu má ruku nahoře. No, je tady inspektor, musím Pepu vyvolat,
když se nikdo jiný nehlásí, říká si učitelka.
"Tak, Pepo, co znamená česky věta napsaná na tabuli?" Pepa se
postaví a říká: "Já bych ji šukal, já bych ji tááák rád šukal!" Učitelka
zrudne. Takový trapas a před inspektorem:
"Cože? Jak se opovažuješ? Píšu ti pětku a dostaneš dvojku z
chování!"
Pepa si sedne, loktem dloubne do inspektora a říká:
"Když neumíš anglicky, tak příště neraď, debile!"


Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jul 25 2007 10:11am
Quote (M0f0 @ Wed, Jul 25 2007, 04:52pm)
Ve škole mají deváťáci hodinu angličtiny s mladou krásnou učitelkou.
Do probíhající hodiny vstoupí inspektor. Nikde není volné místo, jenom
v poslední lavici vedle Pepíka. Tak učitelka usadí inspektora tam,
napíše na tabuli anglicky větu a chce, aby jí to žáci přeložili. Vtom jí
upadne křída, ona se pro ni ohne a minisukně odhalí kalhotky. Nikdo se
nehlásí,jenom Pepa vzadu má ruku nahoře. No, je tady inspektor, musím Pepu vyvolat,
když se nikdo jiný nehlásí, říká si učitelka.
"Tak, Pepo, co znamená česky věta napsaná na tabuli?" Pepa se
postaví a říká: "Já bych ji šukal, já bych ji tááák rád šukal!" Učitelka
zrudne. Takový trapas a před inspektorem:
"Cože? Jak se opovažuješ? Píšu ti pětku a dostaneš dvojku z
chování!"
Pepa si sedne, loktem dloubne do inspektora a říká:
"Když neumíš anglicky, tak příště neraď, debile!"





uglyhammer.gif Tak ten je super!!!
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 25 2007 10:16am
Quote (UBU @ Wed, Jul 25 2007, 04:11pm)
Quote (M0f0 @ Wed, Jul 25 2007, 04:52pm)
Ve škole mají deváťáci hodinu angličtiny s mladou krásnou učitelkou.
Do probíhající hodiny vstoupí inspektor. Nikde není volné místo, jenom
v poslední lavici vedle Pepíka. Tak učitelka usadí inspektora tam,
napíše na tabuli anglicky větu a chce, aby jí to žáci přeložili. Vtom jí
upadne křída, ona se pro ni ohne a minisukně odhalí kalhotky. Nikdo se
nehlásí,jenom Pepa vzadu má ruku nahoře. No, je tady inspektor, musím Pepu vyvolat,
když se nikdo jiný nehlásí, říká si učitelka.
"Tak, Pepo, co znamená česky věta napsaná na tabuli?" Pepa se
postaví a říká: "Já bych ji šukal, já bych ji tááák rád šukal!" Učitelka
zrudne. Takový trapas a před inspektorem:
"Cože? Jak se opovažuješ? Píšu ti pětku a dostaneš dvojku z
chování!"
Pepa si sedne, loktem dloubne do inspektora a říká:
"Když neumíš anglicky, tak příště neraď, debile!"





uglyhammer.gif Tak ten je super!!!


Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jul 28 2007 07:31am
if internet was down http://black20.com/network/?s=110
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 28 2007 08:06am
Quote (fifky-OVA @ Wed, Jul 25 2007, 04:16pm)
Quote (UBU @ Wed, Jul 25 2007, 04:11pm)
Quote (M0f0 @ Wed, Jul 25 2007, 04:52pm)
Ve škole mají deváťáci hodinu angličtiny s mladou krásnou učitelkou.
Do probíhající hodiny vstoupí inspektor. Nikde není volné místo, jenom
v poslední lavici vedle Pepíka. Tak učitelka usadí inspektora tam,
napíše na tabuli anglicky větu a chce, aby jí to žáci přeložili. Vtom jí
upadne křída, ona se pro ni ohne a minisukně odhalí kalhotky. Nikdo se
nehlásí,jenom Pepa vzadu má ruku nahoře. No, je tady inspektor, musím Pepu vyvolat,
když se nikdo jiný nehlásí, říká si učitelka.
"Tak, Pepo, co znamená česky věta napsaná na tabuli?" Pepa se
postaví a říká: "Já bych ji šukal, já bych ji tááák rád šukal!" Učitelka
zrudne. Takový trapas a před inspektorem:
"Cože? Jak se opovažuješ? Píšu ti pětku a dostaneš dvojku z
chování!"
Pepa si sedne, loktem dloubne do inspektora a říká:
"Když neumíš anglicky, tak příště neraď, debile!"





uglyhammer.gif Tak ten je super!!!


Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 29 2007 11:08am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1789101125Next
Closed New Topic New Poll