[QUOTE=hero_cz,Tue, Jul 31 2007, 06:36pm][QUOTE=Runn3r,Tue, 31 Jul 2007, 16:53][QUOTE=Lua,Mon, Jul 30 2007, 05:31pm][QUOTE=Runn3r,Mon, Jul 30 2007, 05:24pm][QUOTE=Lua,Sun, Jul 29 2007, 11:44pm][QUOTE=Runn3r,Sun, Jul 29 2007, 08:33pm][QUOTE=hero_cz,Sun, Jul 29 2007, 07:36pm][QUOTE=Runn3r,Sun, 29 Jul 2007, 20:34][QUOTE=hero_cz,Sun, Jul 29 2007, 11:11am][QUOTE=Runn3r,Sun, 29 Jul 2007, 09:01][QUOTE=hero_cz,Sat, Jul 28 2007, 10:43pm]gz pala 97 lvl ama 95 lvl baba 95 lvl

[/QUOTE]
jake maš teď lvly ?[/QUOTE]
nevidis? si kup brejle..[/QUOTE]
pořad stejne ? ^^ to je o ničem

[/QUOTE]
co bys nechtel?[/QUOTE]
chtěl pravě xd[/QUOTE]
si dovedu živě představit hera přimontovanýho na pevno k židli stolu a pc s netem jak stím chodí po ulici a baalí ^^[/QUOTE]
cg[/QUOTE]
děkuji cg i tobě

[/QUOTE]
cg[/QUOTE]
edit: ama 96 lvl :> baba 1/2 to 96 ^^[/QUOTE]
cg 64 na eastu here ;p