d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > gz zde
Prev1789101125Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jul 29 2007 05:11am
Quote (Runn3r @ Sun, 29 Jul 2007, 09:01)
Quote (hero_cz @ Sat, Jul 28 2007, 10:43pm)
gz pala 97 lvl ama 95 lvl baba 95 lvl smile.gif


jake maš teď lvly ?


nevidis? si kup brejle..
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 29 2007 01:34pm
Quote (hero_cz @ Sun, Jul 29 2007, 11:11am)
Quote (Runn3r @ Sun, 29 Jul 2007, 09:01)
Quote (hero_cz @ Sat, Jul 28 2007, 10:43pm)
gz pala 97 lvl ama 95 lvl baba 95 lvl smile.gif


jake maš teď lvly ?


nevidis? si kup brejle..


pořad stejne ? ^^ to je o ničem biggrin.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jul 29 2007 01:36pm
Quote (Runn3r @ Sun, 29 Jul 2007, 20:34)
Quote (hero_cz @ Sun, Jul 29 2007, 11:11am)
Quote (Runn3r @ Sun, 29 Jul 2007, 09:01)
Quote (hero_cz @ Sat, Jul 28 2007, 10:43pm)
gz pala 97 lvl ama 95 lvl baba 95 lvl smile.gif


jake maš teď lvly ?


nevidis? si kup brejle..


pořad stejne ? ^^ to je o ničem biggrin.gif


co bys nechtel?
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 29 2007 02:33pm
Quote (hero_cz @ Sun, Jul 29 2007, 07:36pm)
Quote (Runn3r @ Sun, 29 Jul 2007, 20:34)
Quote (hero_cz @ Sun, Jul 29 2007, 11:11am)
Quote (Runn3r @ Sun, 29 Jul 2007, 09:01)
Quote (hero_cz @ Sat, Jul 28 2007, 10:43pm)
gz pala 97 lvl ama 95 lvl baba 95 lvl smile.gif


jake maš teď lvly ?


nevidis? si kup brejle..


pořad stejne ? ^^ to je o ničem biggrin.gif


co bys nechtel?


chtěl pravě xd
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 29 2007 05:44pm
Quote (Runn3r @ Sun, Jul 29 2007, 08:33pm)
Quote (hero_cz @ Sun, Jul 29 2007, 07:36pm)
Quote (Runn3r @ Sun, 29 Jul 2007, 20:34)
Quote (hero_cz @ Sun, Jul 29 2007, 11:11am)
Quote (Runn3r @ Sun, 29 Jul 2007, 09:01)
Quote (hero_cz @ Sat, Jul 28 2007, 10:43pm)
gz pala 97 lvl ama 95 lvl baba 95 lvl smile.gif


jake maš teď lvly ?


nevidis? si kup brejle..


pořad stejne ? ^^ to je o ničem biggrin.gif


co bys nechtel?


chtěl pravě xd


si dovedu živě představit hera přimontovanýho na pevno k židli stolu a pc s netem jak stím chodí po ulici a baalí ^^
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 30 2007 11:24am
Quote (Lua @ Sun, Jul 29 2007, 11:44pm)
Quote (Runn3r @ Sun, Jul 29 2007, 08:33pm)
Quote (hero_cz @ Sun, Jul 29 2007, 07:36pm)
Quote (Runn3r @ Sun, 29 Jul 2007, 20:34)
Quote (hero_cz @ Sun, Jul 29 2007, 11:11am)
Quote (Runn3r @ Sun, 29 Jul 2007, 09:01)
Quote (hero_cz @ Sat, Jul 28 2007, 10:43pm)
gz pala 97 lvl ama 95 lvl baba 95 lvl smile.gif


jake maš teď lvly ?


nevidis? si kup brejle..


pořad stejne ? ^^ to je o ničem biggrin.gif


co bys nechtel?


chtěl pravě xd


si dovedu živě představit hera přimontovanýho na pevno k židli stolu a pc s netem jak stím chodí po ulici a baalí ^^


cg
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 30 2007 11:31am
Quote (Runn3r @ Mon, Jul 30 2007, 05:24pm)
Quote (Lua @ Sun, Jul 29 2007, 11:44pm)
Quote (Runn3r @ Sun, Jul 29 2007, 08:33pm)
Quote (hero_cz @ Sun, Jul 29 2007, 07:36pm)
Quote (Runn3r @ Sun, 29 Jul 2007, 20:34)
Quote (hero_cz @ Sun, Jul 29 2007, 11:11am)
Quote (Runn3r @ Sun, 29 Jul 2007, 09:01)
Quote (hero_cz @ Sat, Jul 28 2007, 10:43pm)
gz pala 97 lvl ama 95 lvl baba 95 lvl smile.gif


jake maš teď lvly ?


nevidis? si kup brejle..


pořad stejne ? ^^ to je o ničem biggrin.gif


co bys nechtel?


chtěl pravě xd


si dovedu živě představit hera přimontovanýho na pevno k židli stolu a pc s netem jak stím chodí po ulici a baalí ^^


cg


děkuji cg i tobě smile.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 31 2007 09:53am
Quote (Lua @ Mon, Jul 30 2007, 05:31pm)
Quote (Runn3r @ Mon, Jul 30 2007, 05:24pm)
Quote (Lua @ Sun, Jul 29 2007, 11:44pm)
Quote (Runn3r @ Sun, Jul 29 2007, 08:33pm)
Quote (hero_cz @ Sun, Jul 29 2007, 07:36pm)
Quote (Runn3r @ Sun, 29 Jul 2007, 20:34)
Quote (hero_cz @ Sun, Jul 29 2007, 11:11am)
Quote (Runn3r @ Sun, 29 Jul 2007, 09:01)
Quote (hero_cz @ Sat, Jul 28 2007, 10:43pm)
gz pala 97 lvl ama 95 lvl baba 95 lvl smile.gif


jake maš teď lvly ?


nevidis? si kup brejle..


pořad stejne ? ^^ to je o ničem biggrin.gif


co bys nechtel?


chtěl pravě xd


si dovedu živě představit hera přimontovanýho na pevno k židli stolu a pc s netem jak stím chodí po ulici a baalí ^^


cg


děkuji cg i tobě smile.gif


cg
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jul 31 2007 12:36pm
[QUOTE=Runn3r,Tue, 31 Jul 2007, 16:53][QUOTE=Lua,Mon, Jul 30 2007, 05:31pm][QUOTE=Runn3r,Mon, Jul 30 2007, 05:24pm][QUOTE=Lua,Sun, Jul 29 2007, 11:44pm][QUOTE=Runn3r,Sun, Jul 29 2007, 08:33pm][QUOTE=hero_cz,Sun, Jul 29 2007, 07:36pm][QUOTE=Runn3r,Sun, 29 Jul 2007, 20:34][QUOTE=hero_cz,Sun, Jul 29 2007, 11:11am][QUOTE=Runn3r,Sun, 29 Jul 2007, 09:01][QUOTE=hero_cz,Sat, Jul 28 2007, 10:43pm]gz pala 97 lvl ama 95 lvl baba 95 lvl smile.gif[/QUOTE]

jake maš teď lvly ?[/QUOTE]

nevidis? si kup brejle..[/QUOTE]

pořad stejne ? ^^ to je o ničem biggrin.gif[/QUOTE]

co bys nechtel?[/QUOTE]

chtěl pravě xd[/QUOTE]

si dovedu živě představit hera přimontovanýho na pevno k židli stolu a pc s netem jak stím chodí po ulici a baalí ^^[/QUOTE]

cg[/QUOTE]

děkuji cg i tobě smile.gif[/QUOTE]

cg[/QUOTE]

edit: ama 96 lvl :> baba 1/2 to 96 ^^
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 31 2007 01:02pm
[QUOTE=hero_cz,Tue, Jul 31 2007, 06:36pm][QUOTE=Runn3r,Tue, 31 Jul 2007, 16:53][QUOTE=Lua,Mon, Jul 30 2007, 05:31pm][QUOTE=Runn3r,Mon, Jul 30 2007, 05:24pm][QUOTE=Lua,Sun, Jul 29 2007, 11:44pm][QUOTE=Runn3r,Sun, Jul 29 2007, 08:33pm][QUOTE=hero_cz,Sun, Jul 29 2007, 07:36pm][QUOTE=Runn3r,Sun, 29 Jul 2007, 20:34][QUOTE=hero_cz,Sun, Jul 29 2007, 11:11am][QUOTE=Runn3r,Sun, 29 Jul 2007, 09:01][QUOTE=hero_cz,Sat, Jul 28 2007, 10:43pm]gz pala 97 lvl ama 95 lvl baba 95 lvl smile.gif[/QUOTE]

jake maš teď lvly ?[/QUOTE]

nevidis? si kup brejle..[/QUOTE]

pořad stejne ? ^^ to je o ničem biggrin.gif[/QUOTE]

co bys nechtel?[/QUOTE]

chtěl pravě xd[/QUOTE]

si dovedu živě představit hera přimontovanýho na pevno k židli stolu a pc s netem jak stím chodí po ulici a baalí ^^[/QUOTE]

cg[/QUOTE]

děkuji cg i tobě smile.gif[/QUOTE]

cg[/QUOTE]

edit: ama 96 lvl :> baba 1/2 to 96 ^^[/QUOTE]

cg 64 na eastu here ;p
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1789101125Next
Closed New Topic New Poll