d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jak Sa Dari V New Ladderi?
Prev17891011Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 8 2007 07:47am
Quote (undead_lord @ Sat, Jul 7 2007, 06:09pm)
Quote (fifky-OVA @ Sat, Jul 7 2007, 09:26am)
Quote (undead_lord @ Fri, Jul 6 2007, 09:07pm)
Quote (fifky-OVA @ Fri, Jul 6 2007, 08:10pm)
2x uniq ring hell = 2x manand smile.gif ale nejak me to neprekvapuje.. ja jsem nikdy nemel luck


Ja nenasel asi za 4 roky hrani ani 1 bk ani 1 soj tak si nestezuj

(no .. jednou v loni nasel bot soj ale to byla jeho prace smile.gif )


ja uz jsem taky nasel soj.. ale jako voe.. proste nemam luck celkove wink.gif dia is crap


tak to proste nehraj ^


rekreacne wink.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 8 2007 07:49am
Quote (fifky-OVA @ Sun, Jul 8 2007, 01:47pm)
Quote (undead_lord @ Sat, Jul 7 2007, 06:09pm)
Quote (fifky-OVA @ Sat, Jul 7 2007, 09:26am)
Quote (undead_lord @ Fri, Jul 6 2007, 09:07pm)
Quote (fifky-OVA @ Fri, Jul 6 2007, 08:10pm)
2x uniq ring hell = 2x manand smile.gif ale nejak me to neprekvapuje.. ja jsem nikdy nemel luck


Ja nenasel asi za 4 roky hrani ani 1 bk ani 1 soj tak si nestezuj

(no .. jednou v loni nasel bot soj ale to byla jeho prace smile.gif )


ja uz jsem taky nasel soj.. ale jako voe.. proste nemam luck celkove wink.gif dia is crap


tak to proste nehraj ^


rekreacne wink.gif


icon_argue.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 8 2007 07:49am
Quote (ghetofu @ Sun, Jul 8 2007, 01:49pm)
Quote (fifky-OVA @ Sun, Jul 8 2007, 01:47pm)
Quote (undead_lord @ Sat, Jul 7 2007, 06:09pm)
Quote (fifky-OVA @ Sat, Jul 7 2007, 09:26am)
Quote (undead_lord @ Fri, Jul 6 2007, 09:07pm)
Quote (fifky-OVA @ Fri, Jul 6 2007, 08:10pm)
2x uniq ring hell = 2x manand smile.gif ale nejak me to neprekvapuje.. ja jsem nikdy nemel luck


Ja nenasel asi za 4 roky hrani ani 1 bk ani 1 soj tak si nestezuj

(no .. jednou v loni nasel bot soj ale to byla jeho prace smile.gif )


ja uz jsem taky nasel soj.. ale jako voe.. proste nemam luck celkove wink.gif dia is crap


tak to proste nehraj ^


rekreacne wink.gif


icon_argue.gif


copak copak? smile.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 8 2007 07:53am


tak to proste nehraj ^[/QUOTE]

rekreacne wink.gif[/QUOTE]

icon_argue.gif[/QUOTE]

copak copak? smile.gif[/QUOTE]

Ale svrbí mě koule tak jsem musel reagovat na tvuj post.
uglystupid1.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 8 2007 07:54am
[QUOTE=ghetofu,Sun, Jul 8 2007, 01:53pm]tak to proste nehraj ^[/QUOTE]

rekreacne wink.gif[/QUOTE]

icon_argue.gif[/QUOTE]

copak copak? smile.gif[/QUOTE]

Ale svrbí mě koule tak jsem musel reagovat na tvuj post.
uglystupid1.gif[/QUOTE]

ohol se..
Member
Posts: 14,053
Joined: Jan 27 2007
Gold: 5,504.00
Jul 8 2007 02:53pm
Quote (AcedraC @ Sun, 8 Jul 2007, 13:00)
mna padlo JAH na normal dif ale na single player doma ...ked som zacinal s d2 smile.gif
ale minuly ladder : cold +44 600fg / 2asa 3ls 3sm claws 2soc 650fg a grifon ale ten som ani nestihol na ledderi predat tak asi tak


moc spatne neee

moj najlepsi drop je perfect anni-predal som za 1kfg
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 8 2007 02:54pm
tak jako vždycky mi zas nic nepadlo.. ://
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 8 2007 03:17pm
Whoa tak prece jen neco eth cv prodana za 100 fg smile.gif dekuju moc Ghetovi ktery to tradnul misto me wub.gif
Member
Posts: 1,828
Joined: Nov 7 2006
Gold: 0.00
Jul 8 2007 05:55pm
mi to docela jde tongue.gif hf gul a lem a pul, v hell travi asi tak 5 skilleru, z toho pc 20life mam na hammerovi a off aura 12fhr myslim tez na hammerovi smile.gif docela to de, nestezuju si. a uz sme si aj byli tristnout smile.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 9 2007 12:47am
muj nej drop ever: SOJ
pak asi occu.. rbf a naky crapy
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev17891011Next
Add Reply New Topic New Poll