Quote (st3pix @ Thu, 5 Jul 2007, 09:38)
Quote (hero_cz @ Wed, Jul 4 2007, 05:19pm)
Quote (ghetofu @ Wed, 4 Jul 2007, 13:03)
Quote (Megafusion @ Wed, Jul 4 2007, 11:47am)
Quote (ghetofu @ Wed, 4 Jul 2007, 11:55)
Hero prodavá párky na Václaváku. Parkrat jsem je tam žral, ale nic moc.
haha, sak to by mohol aj pritom hrat d2

to je jasné

Když jsem si objednaval Burger menu tak se mě zeptal jestli chci enigmu nebo Coh. Chudaček je z toho diabla zmatený.
xDDDDDDDDDD
ty lamko uz ti nedam zadny parek

Nejsou ty párky nadupované? Aby mi nepoofnul na tácku...
to by teda bolo, zaplatit majland a zrazu poof.. A parok v riti, potom by si siel do scammer accusations, hero ma scammol, stratil som penaze!!!
jeho parky sou zeleny - pistaciovy.