Quote (Runn3r @ Sat, 23 Jun 2007, 13:30)
Quote (Karbec @ Sat, Jun 23 2007, 11:20am)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 13:15)
ty poslys sebasti

nestih sem edit, takze sry, ale mam za ukol se zeptat, jestli ses kluk nebo holka

we're not sure

vocuh
>< to vouch už mě docela sere ^^ jak největši dmnc všude vocuh vouch jak kkt ~~ nj rozdila věkova kategorie neni se čemu divit ~uz sem chtel napsat vouch

SEBASTI WE NEED TO KNOW YOUR SEX ! ASAP !