d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lidi Kam Chodite Nejcasteji Na Mf > thx
Prev1789101116Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
May 23 2007 07:09am
Takze muj osvedceny a prevazne dokazany nazor:

mf pod 200 > pada vic ethereal veci
nad 200 > normal veci vseho druhu
zalezi na ilvl drop lokace > vysokou ma pit > ten je lehkej takze doporucuju
zalezi na poctu hracu > cim vic hracu tim vic itemu> vetsi sance na dobrej item > takze hledej v Baalrunech
trochu zalezi na lvl > ve smyslu ze na 88 lvlu ti padne clean sk, na 95 + lifery > tj jen ciste ma teorie...

¨Njelepsi build - chain soso > pity, sem tam travi... (v pitu padaj highlvl uniqy- mara, ale i rare a charmy)

jo a cim vic mf tim vic padaj elite (nevstahuje se na uniqe podle me)

This post was edited by Josefista on May 23 2007 07:10am
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 23 2007 09:16am
Quote (Josefista @ Wed, May 23 2007, 01:09pm)
Takze muj osvedceny a prevazne dokazany nazor:

mf pod 200 > pada vic ethereal veci
nad 200 > normal veci vseho druhu
zalezi na ilvl drop lokace > vysokou ma pit > ten je lehkej takze doporucuju
zalezi na poctu hracu > cim vic hracu tim vic itemu> vetsi sance na dobrej item > takze hledej v Baalrunech
trochu zalezi na lvl > ve smyslu ze na 88 lvlu ti padne clean sk, na 95 + lifery > tj jen ciste ma teorie...

¨Njelepsi build - chain soso > pity, sem tam travi... (v pitu padaj highlvl uniqy- mara, ale i rare a charmy)

jo a cim vic mf tim vic padaj elite (nevstahuje se na uniqe podle me)


v pitu by snad mìlo padat všechno, jako tyrael atd.
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
May 23 2007 09:19am
muj build je muj summon necro udela throne a nacne baala a moje mf sorc 996mf dorazi biggrin.gif ale pss padaj jen gosu veci biggrin.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 23 2007 09:20am
Quote (xLYNXx @ Wed, May 23 2007, 03:19pm)
muj build je  muj summon necro udela throne a nacne baala a moje mf sorc 996mf dorazi biggrin.gif ale pss padaj jen gosu veci biggrin.gif


padaj gozu itemy pøi kolika hráèích?
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
May 23 2007 09:27am
Quote (Esantin @ Wed, May 23 2007, 03:20pm)
Quote (xLYNXx @ Wed, May 23 2007, 03:19pm)
muj build je  muj summon necro udela throne a nacne baala a moje mf sorc 996mf dorazi biggrin.gif ale pss padaj jen gosu veci biggrin.gif


padaj gozu itemy pøi kolika hráèích?


jiny lokace nezvladne, musi jen takle , jinak by ripla ma dost malo life a res
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
May 23 2007 09:35am
Hele, zdá se mi to, nebo padaj lepší vìci, když je málo hráèù na Bnetu?
Zdá se mi, že tak v 8-11 dopoledne padají nejlepší vìci... Nebo je to jen haluz?
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
May 23 2007 09:36am
Quote (Sebasti @ Wed, May 23 2007, 03:35pm)
Hele, zdá se mi to, nebo padaj lepší vìci, když je málo hráèù na Bnetu?
Zdá se mi, že tak v 8-11 dopoledne padají nejlepší vìci... Nebo je to jen haluz?


I v noci padaji hezky veci, musis mfit, kdyz nejsou na bn vyzirky jako Leri, sob, lynx atd ..
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
May 23 2007 09:37am
Quote (CarodeJ @ Wed, May 23 2007, 03:36pm)
Quote (Sebasti @ Wed, May 23 2007, 03:35pm)
Hele, zdá se mi to, nebo padaj lepší vìci, když je málo hráèù na Bnetu?
Zdá se mi, že tak v 8-11 dopoledne padají nejlepší vìci... Nebo je to jen haluz?


I v noci padaji hezky veci, musis mfit, kdyz nejsou na bn vyzirky jako Leri, sob, lynx atd ..


uz jsem te chtel reportnout za urazku na cti
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 23 2007 09:56am
Quote (CarodeJ @ Wed, May 23 2007, 04:36pm)
Quote (Sebasti @ Wed, May 23 2007, 03:35pm)
Hele, zdá se mi to, nebo padaj lepší vìci, když je málo hráèù na Bnetu?
Zdá se mi, že tak v 8-11 dopoledne padají nejlepší vìci... Nebo je to jen haluz?


I v noci padaji hezky veci, musis mfit, kdyz nejsou na bn vyzirky jako Leri, sob, lynx atd ..


klid ja nikdy nehledal .. jediny co mi kdy padlo bylo na zacatku ladderu maras29 - kerou sme prodali za 4 hrs ^^ nic vic mi nikdy nepadlo .. ani sem nikdy nehledal smile.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 23 2007 09:57am
Quote (CarodeJ @ Wed, May 23 2007, 03:36pm)
Quote (Sebasti @ Wed, May 23 2007, 03:35pm)
Hele, zdá se mi to, nebo padaj lepší vìci, když je málo hráèù na Bnetu?
Zdá se mi, že tak v 8-11 dopoledne padají nejlepší vìci... Nebo je to jen haluz?


I v noci padaji hezky veci, musis mfit, kdyz nejsou na bn vyzirky jako Leri, sob, lynx atd ..


Diky smile.gif
btw mas moc pekny sign + ava wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1789101116Next
Add Reply New Topic New Poll