Quote (Sebasti @ Wed, May 23 2007, 03:35pm)
Hele, zdá se mi to, nebo padaj lepší vìci, když je málo hráèù na Bnetu?
Zdá se mi, že tak v 8-11 dopoledne padají nejlepší vìci... Nebo je to jen haluz?
I v noci padaji hezky veci, musis mfit, kdyz nejsou na bn vyzirky jako Leri, sob, lynx atd ..