d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Maturita > come on
Prev1789101112Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,345
Joined: Feb 4 2007
Gold: 3,582.35
May 24 2007 08:09am
Quote (Leri @ Thu, May 24 2007, 12:30pm)
Quote (Radmag @ Thu, May 24 2007, 10:08am)
Quote (pugacov @ Thu, May 24 2007, 09:54am)
Quote (Radmag @ Thu, May 24 2007, 06:50am)
Quote (pugacov @ Wed, May 23 2007, 09:54pm)
Quote (1shot1kill @ Wed, May 23 2007, 09:48pm)
na vyske sa maturuje 20krat za rok biggrin.gif


ale z toho co te bavi, takze tam je to trochu neco jinyho

ruzovy brejle ti slusej tongue.gif


njn, du proste na skolu, kde budu studovat to co me bavi, me to zvlastni neprijde smile.gif

i kdyz jdes na obor, ktery te bavi, tak tam bude minimalne 1 predmet, kterej te bude srat smile.gif
aspon me se to stalo...


tak to je 100% tni, vzdy se neco takoveho najde.


ak sa nenajde predmet tak zas vyucujuca osoba :-D (muprhyho laws)
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 24 2007 08:12am
Quote (Radmag @ Thu, 24 May 2007, 11:08)
Quote (pugacov @ Thu, May 24 2007, 09:54am)
Quote (Radmag @ Thu, May 24 2007, 06:50am)
Quote (pugacov @ Wed, May 23 2007, 09:54pm)
Quote (1shot1kill @ Wed, May 23 2007, 09:48pm)
na vyske sa maturuje 20krat za rok biggrin.gif


ale z toho co te bavi, takze tam je to trochu neco jinyho

ruzovy brejle ti slusej tongue.gif


njn, du proste na skolu, kde budu studovat to co me bavi, me to zvlastni neprijde smile.gif

i kdyz jdes na obor, ktery te bavi, tak tam bude minimalne 1 predmet, kterej te bude srat smile.gif
aspon me se to stalo...


presne tak u mna je to matika resp. ta pani co to uci/skusa ^^
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
May 29 2007 11:48am
Tak sem to dnes pokoril... No abych pravdu rekl, vcera sem docela nervoval, coz neni nic noveho u me. Uceni sem venoval tak tyden a to jeste ne nejak extra, cestinu sem se ucil posledni tri dny a tu sem umel fakt dobre, ale bohuzel jen 1-20otazka. Co se nestalo? vytahl sem si otazku cislo 25 smile.gif takze jsem cestinu ubyl na 4 a pak jeste strojirenstvi sem si vytahl spatnou otazku, kterou sem take jaksi opomenul a dostal sem za 4. Ale anglictina se mi povedla a vysledna znamka z ni byla za 2 a jako posledni sem mel stavbu a provoz stroju, kde jsem mel take stesti na otazku a byl sem ohodnocen znamkou za 2. Vysledny soucet tudiz cini za 12. Na to, kolik sem tomu venoval casu si nemuzu za znamky stezovat, je to takovy ten prumer. Z vypocetni techniky ala prakticke zkousky sem dostal za 1. Dnes kdyz uz je po, se jen musim smat proc sem se toho tak bal, ale tim si prochazi kazdy.
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 29 2007 11:56am
Quote (z3r0. @ Tue, May 29 2007, 05:48pm)
Tak sem to dnes pokoril... No abych pravdu rekl, vcera sem docela nervoval, coz neni nic noveho u me. Uceni sem venoval tak tyden a to jeste ne nejak extra, cestinu sem se ucil posledni tri dny a tu sem umel fakt dobre, ale bohuzel jen 1-20otazka. Co se nestalo? vytahl sem si otazku cislo 25 smile.gif takze jsem cestinu ubyl na 4 a pak jeste strojirenstvi sem si vytahl spatnou otazku, kterou sem take jaksi opomenul a dostal sem za 4. Ale anglictina se mi povedla a vysledna znamka z ni byla za 2 a jako posledni  sem mel stavbu a provoz stroju, kde jsem mel take stesti na otazku a byl sem ohodnocen znamkou za 2. Vysledny soucet tudiz cini za 12. Na to, kolik sem tomu venoval casu si nemuzu za znamky stezovat, je to takovy ten prumer. Z vypocetni techniky ala prakticke zkousky sem dostal za 1. Dnes kdyz uz je po, se jen musim smat proc sem se toho tak bal, ale tim si prochazi kazdy.


Stejne mam obavy smile.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
May 29 2007 12:09pm
Quote (Leri @ Tue, May 29 2007, 05:56pm)
Quote (z3r0. @ Tue, May 29 2007, 05:48pm)
Tak sem to dnes pokoril... No abych pravdu rekl, vcera sem docela nervoval, coz neni nic noveho u me. Uceni sem venoval tak tyden a to jeste ne nejak extra, cestinu sem se ucil posledni tri dny a tu sem umel fakt dobre, ale bohuzel jen 1-20otazka. Co se nestalo? vytahl sem si otazku cislo 25 smile.gif takze jsem cestinu ubyl na 4 a pak jeste strojirenstvi sem si vytahl spatnou otazku, kterou sem take jaksi opomenul a dostal sem za 4. Ale anglictina se mi povedla a vysledna znamka z ni byla za 2 a jako posledni  sem mel stavbu a provoz stroju, kde jsem mel take stesti na otazku a byl sem ohodnocen znamkou za 2. Vysledny soucet tudiz cini za 12. Na to, kolik sem tomu venoval casu si nemuzu za znamky stezovat, je to takovy ten prumer. Z vypocetni techniky ala prakticke zkousky sem dostal za 1. Dnes kdyz uz je po, se jen musim smat proc sem se toho tak bal, ale tim si prochazi kazdy.


Stejne mam obavy smile.gif


kua to musis vyhaluzit, aji kdybys nechtel !
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 29 2007 12:13pm
Leri ffs s tvym luckem to udelas za 7- a pak se akorat tak ozeres na IM laugh.gif
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
May 29 2007 01:22pm
ja se hlasit nebudu pac budu opakovat praktickou uz to vim nebo spis tusim moc tusim a jinak mi zbyva kolem 27 hodin do matury

This post was edited by alda on May 29 2007 01:23pm
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
May 29 2007 01:30pm
Quote (alda @ Tue, 29 May 2007, 20:22)
ja se hlasit nebudu pac budu opakovat praktickou uz to vim nebo spis tusim moc tusim a jinak mi zbyva kolem 27 hodin do matury


Neboj oni vždycky podrží a pøilepší, pokud si nebyl nìjakej extra hajzl.
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
May 29 2007 02:12pm
Quote (otko @ Thu, 24 May 2007, 16:12)
Quote (Radmag @ Thu, 24 May 2007, 11:08)
Quote (pugacov @ Thu, May 24 2007, 09:54am)
Quote (Radmag @ Thu, May 24 2007, 06:50am)
Quote (pugacov @ Wed, May 23 2007, 09:54pm)
Quote (1shot1kill @ Wed, May 23 2007, 09:48pm)
na vyske sa maturuje 20krat za rok biggrin.gif


ale z toho co te bavi, takze tam je to trochu neco jinyho

ruzovy brejle ti slusej tongue.gif


njn, du proste na skolu, kde budu studovat to co me bavi, me to zvlastni neprijde smile.gif

i kdyz jdes na obor, ktery te bavi, tak tam bude minimalne 1 predmet, kterej te bude srat smile.gif
aspon me se to stalo...


presne tak u mna je to matika resp. ta pani co to uci/skusa ^^


celkom velka naivita "kde budu studovat to co me bavi", kazdy semester bude predmet ktory moze byt o hovne, ale bude ho ucit nejaky blbecek ktory z neho urobi celkom slusny postrach, takze gl na dobreho skusajuceho smile.gif
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
May 29 2007 02:24pm
Cheh,ja som mal z fyziky 1,2,3,cista dvojka a kokotko ma vyvola,otvori ucebnicu odzadu,opyta sa cosi,co sme ete nebrali a posle ma s 5kou ...
Potesi,co tongue.gif ?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1789101112Next
Add Reply New Topic New Poll