Tak sem to dnes pokoril... No abych pravdu rekl, vcera sem docela nervoval, coz neni nic noveho u me. Uceni sem venoval tak tyden a to jeste ne nejak extra, cestinu sem se ucil posledni tri dny a tu sem umel fakt dobre, ale bohuzel jen 1-20otazka. Co se nestalo? vytahl sem si otazku cislo 25

takze jsem cestinu ubyl na 4 a pak jeste strojirenstvi sem si vytahl spatnou otazku, kterou sem take jaksi opomenul a dostal sem za 4. Ale anglictina se mi povedla a vysledna znamka z ni byla za 2 a jako posledni sem mel stavbu a provoz stroju, kde jsem mel take stesti na otazku a byl sem ohodnocen znamkou za 2. Vysledny soucet tudiz cini za 12. Na to, kolik sem tomu venoval casu si nemuzu za znamky stezovat, je to takovy ten prumer. Z vypocetni techniky ala prakticke zkousky sem dostal za 1. Dnes kdyz uz je po, se jen musim smat proc sem se toho tak bal, ale tim si prochazi kazdy.