d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŒeské a Slovenské > 300: Bitva U Thermopyl > Koneènì je to tady!
Prev17891011Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Mar 30 2007 06:05am
mno 8/10
ale mr.bean 1000/1000

fakt pecka jeste jak si zahulite nezachapete
Member
Posts: 1,828
Joined: Nov 7 2006
Gold: 0.00
Mar 31 2007 06:12pm
300 je spicka, a ta 2cd verze je uz dost v pohode, az na ty priserne titulky, kdy par veci vylozene rve me usi.. film ale spickovy, obcas sem mel v kine pocit, ze ta krev cakne az na me. mazec!
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Mar 31 2007 06:30pm
Skvìlá kvalita obrazu i zvuku a jen na jedno CD, tak stahujte, než to smažou, HF.

Code
http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/80372/300-1-.DVDscr.XviD.part1.rar_95.78MB.html
http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/73804/300-1-.DVDscr.XviD.part2.rar_95.78MB.html
http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/81911/300-1-.DVDscr.XviD.part3.rar_95.78MB.html
http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/80131/300-1-.DVDscr.XviD.part4.rar_95.78MB.html
http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/33617/300-1-.DVDscr.XviD.part5.rar_95.78MB.html
http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/27537/300-1-.DVDscr.XviD.part6.rar_95.78MB.html
http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/92297/300-1-.DVDscr.XviD.part7.rar_95.78MB.html
http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/83398/300-1-.DVDscr.XviD.part8.rar_22.13MB.html

Titulky(smi):
http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/60722/300-1-.DVDscr.XviD.smi_122.97kB.html
Titulky(srt):
http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/78682/300-1-.DVDscr.XviD.srt_64.14kB.html


Member
Posts: 14,053
Joined: Jan 27 2007
Gold: 5,504.00
Apr 3 2007 01:28pm
bol to bomba film, strasne sa mi pacil :XD
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Apr 4 2007 10:23am
Quote (zerkii @ Sun, 1 Apr 2007, 01:30)
Skvìlá kvalita obrazu i zvuku a jen na jedno CD, tak stahujte, než to smažou, HF.

Code
http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/80372/300-1-.DVDscr.XviD.part1.rar_95.78MB.html
http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/73804/300-1-.DVDscr.XviD.part2.rar_95.78MB.html
http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/81911/300-1-.DVDscr.XviD.part3.rar_95.78MB.html
http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/80131/300-1-.DVDscr.XviD.part4.rar_95.78MB.html
http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/33617/300-1-.DVDscr.XviD.part5.rar_95.78MB.html
http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/27537/300-1-.DVDscr.XviD.part6.rar_95.78MB.html
http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/92297/300-1-.DVDscr.XviD.part7.rar_95.78MB.html
http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/83398/300-1-.DVDscr.XviD.part8.rar_22.13MB.html

Titulky(smi):
http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/60722/300-1-.DVDscr.XviD.smi_122.97kB.html
Titulky(srt):
http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/78682/300-1-.DVDscr.XviD.srt_64.14kB.html


moc dekuji fakt super film!!!
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Apr 4 2007 10:24am
lol neni to v rozporu s pravidly edisku? biggrin.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Apr 4 2007 11:24am
Quote (undead_lord @ Wed, 4 Apr 2007, 17:24)
lol neni to v rozporu s pravidly edisku? biggrin.gif


co?biggrin.gif
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Apr 4 2007 12:27pm
Quote (undead_lord @ Wed, 4 Apr 2007, 17:24)
lol neni to v rozporu s pravidly edisku? biggrin.gif


Je a divím se, že to tam ještì je.

Mìl jsem ještì jeden link na e-disku a dokonce to bylo pojmenovaný jako "svatba_blabla" a celý jsem to stáhnout ani nestihl. smile.gif

Každopádnì ten link poøád funguje, takže kdo ještì nevidìl, urèitì stahujte.
Member
Posts: 1,536
Joined: Feb 17 2006
Gold: 950.76
Apr 4 2007 12:45pm
nakolko som cakal aj nejaky dej tak 5/10
1 bod som strhol za toho kamzikoida v stane
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Apr 4 2007 01:56pm
Quote (Skeletoff @ Wed, 4 Apr 2007, 19:45)
nakolko som cakal aj nejaky dej tak 5/10
1 bod som strhol za toho kamzikoida v stane


Za co? smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev17891011Next
Add Reply New Topic New Poll