Quote (undead_lord @ Wed, 4 Apr 2007, 17:24)
lol neni to v rozporu s pravidly edisku?

Je a divím se, že to tam ještì je.
Mìl jsem ještì jeden link na e-disku a dokonce to bylo pojmenovaný jako "svatba_blabla" a celý jsem to stáhnout ani nestihl.

Každopádnì ten link poøád funguje, takže kdo ještì nevidìl, urèitì stahujte.