Quote (undead_lord @ Fri, 22 Jun 2007, 09:16)
chce si nekdo tuto nedeli zahrat ironmana?

vcera jsem si zahral s herem a protectorem. Docela funny - hero umrel po 2 minutach a protectorovi se rozbila java v duelu xD
Unláčku já bych do toho šel znova

teĎ s jiným charem aby se mě nemohla rozbít java lol
This post was edited by FF-speed on Jun 23 2007 01:59am