Quote (CarodeJ @ Tue, Jan 30 2007, 07:10pm)
Quote (z3r0. @ Tue, Jan 30 2007, 02:23pm)
Quote (CarodeJ @ Tue, Jan 30 2007, 09:47am)
Quote (Sentinel4 @ Tue, Jan 30 2007, 08:28am)
Quote (CarodeJ @ Tue, Jan 30 2007, 07:45am)
Quote (z3r0. @ Mon, Jan 29 2007, 07:18pm)
Quote (Leri @ Mon, Jan 29 2007, 03:38pm)
... Ty dostanes v Ostrave, proti mne jsi nic!
Vela vtipnej kase si zjiedol.
Vy oba

Az to bude na spadnuti, dejte vedet, prijdu se podivat.Takovej "masakr" si nemuzu nechat ujit.
jj, podle banicka to vypada, ze to bude hrosi nez prazska defenestrace....
Nahodou, je to sranda kdyz se perou 2 dvoufackovi sasci

no nevim jestli sem zrovna dvoufackovy, ale iluze ti brat nebudu

Tak vypadas, ze bys mouse neublizil a navic to sacko na tobe visi, jak na vyhybkove tycce ;)Ale treba se pletu, to poznam na tom "utkani"

No flame ofc

ono je to hlavne o tom prekonat strach a kdyz se podivam treba na ty lidi tady na jsp, tak bych se nemel asi ani koho bat (mozna tak stevko z ktereho bych mel respect). Je pravda ze vaha neni moje silna stranka, ale to je tim, ze sem docela vysoky

A z rady zkusenosti vim, ze na vaze ani tak moc nezalezi.
Od leriho bych se nechal klidne i zbit , to je clovek na urovni , ne jako ten post a fg hunter mike.