d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lineage2 > ta hra si zaslouzi vlastni tema
Prev1789101125Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Feb 3 2007 02:50am
Quote (saesa @ Sat, Feb 3 2007, 08:47am)
Ja hraju vic nez 10 let! A mam z vas nejvic skillu.

EDIT:
A jsem rozhodnì nejlepší LineageII player v Evropì.


vis ze me to ani neprekvapuje? devil.gif
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Feb 3 2007 03:32am
Quote (Radmag @ Sat, Feb 3 2007, 08:50am)
Quote (saesa @ Sat, Feb 3 2007, 08:47am)
Ja hraju vic nez 10 let! A mam z vas nejvic skillu.

EDIT:
A jsem rozhodnì nejlepší LineageII player v Evropì.


vis ze me to ani neprekvapuje? devil.gif


d-lol.gif
Member
Posts: 25,368
Joined: Dec 27 2004
Gold: 402,367.00
Feb 3 2007 06:28am
W3: BC ftw vy spamovací lumky tongue.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Feb 3 2007 01:38pm
U prvnich dvou omulvte grafiku, sem nemohl zapnout texture filter, jinak se to cele rozesralo, a nebyl cas uz to ladit.
Ze vcerejsi svatby smile.gif
Je tam napsano Earven Headstrong, nj sem nestihl vyfotit a mel sem strach at mi nezavrou dvere pred nosem biggrin.gif

Obradni sin, docela masakr nadropoval tak presne ty krystaly a goldy, at to tvori to co to tvorilo. Kdo si to nezkusil, at si to zkusi smile.gif

A nejaky dotretice, kdyz uz to sem postuju.
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Feb 3 2007 01:48pm
Mno,hrame na tom Tebiho serveri...za par hodin hrania nam uz 2krat padol,to je bezne?

Sme lvl 9,mame uz aj skilly tongue.gif ,ale stojime na jednom q,ktory nevime prejst,lebo to co hladame tam neni wink.gif ...
Dake trapne mushrooms a nikde nic...




Ale inak hra vcelku fajn,kim je co robit,ale to presuvanie sa medzi bodmi je nudne wink.gif ...
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 3 2007 02:07pm
ty q nejsou povinne, normalne je ignoruj

ja jsem lvl 60 a delal jsem jen prestupaky
Member
Posts: 7,085
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Feb 3 2007 03:48pm
CS gludio ze dneska - ma alliance dobyla jiz druhy v rade a jako jedini na serveru smile.gif



This post was edited by thebiss on Feb 3 2007 04:07pm
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Feb 3 2007 04:08pm
kurna tam.. stahol som to z gp a moze to by pokodene ze sa to neda ani robalit ani opravit?

neva ja som kludnyyyy

uuaafsfafkjvb;fsknv

uglyhammer.gif



unsure.gif unsure.gif wacko.gif blink.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Feb 3 2007 04:11pm
Gratuluji Tebi :-)
Jinak na 5 dnu budu takzvane afk, jedu na hory k nasim bratrum :-)
Zatim smile.gif
Member
Posts: 7,085
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Feb 3 2007 05:02pm
Quote (otko @ Sun, Feb 4 2007, 04:08am)
kurna tam.. stahol som to z gp a moze to by pokodene ze sa to neda ani robalit ani opravit?

neva ja som kludnyyyy

uuaafsfafkjvb;fsknv

uglyhammer.gif



unsure.gif  unsure.gif  wacko.gif  blink.gif


zkus to rozbalit v zipu a ne raru, jednoduse to zkus rozbalit ve vice archivacnich programech, jednou to urcite vyjde - soubor neni 100% poskozen, me to delalo taky

Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1789101125Next
Closed New Topic New Poll