☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Haha Soutez Vo Nejvetsi Drzku > podte se zucastnit
Prev
1
7
8
9
10
11
13
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 3609
Replies: 128
Track Topic
CarodeJ
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold
:
689.00
#81
May 30 2007 01:59am
Quote (petronela @ Wed, May 30 2007, 06:49am)
Nemùžu se rozhodnout:))
Že by Leri, když me tu odchytl?
Ne, ze me nabonzujes, ze sem Te navedl !
Leri
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold
:
10,492.50
#82
May 30 2007 02:03am
Quote (CarodeJ @ Wed, May 30 2007, 07:59am)
Quote (petronela @ Wed, May 30 2007, 06:49am)
Nemùžu se rozhodnout:))
Že by Leri, když me tu odchytl?
Ne, ze me nabonzujes, ze sem Te navedl !
To bylo jasne! Navic, Petre se libim :-)
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#83
May 30 2007 09:06am
Quote (Leri @ Wed, May 30 2007, 09:03am)
Quote (CarodeJ @ Wed, May 30 2007, 07:59am)
Quote (petronela @ Wed, May 30 2007, 06:49am)
Nemùžu se rozhodnout:))
Že by Leri, když me tu odchytl?
Ne, ze me nabonzujes, ze sem Te navedl !
To bylo jasne! Navic, Petre se libim :-)
myslim žes to blbì pochopil .. øikala že se jí líbíš s proraženou hlavou a v kaluži krve.
Leri
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold
:
10,492.50
#84
May 30 2007 11:42am
Quote (Sobcz @ Wed, May 30 2007, 03:06pm)
Quote (Leri @ Wed, May 30 2007, 09:03am)
Quote (CarodeJ @ Wed, May 30 2007, 07:59am)
Quote (petronela @ Wed, May 30 2007, 06:49am)
Nemùžu se rozhodnout:))
Že by Leri, když me tu odchytl?
Ne, ze me nabonzujes, ze sem Te navedl !
To bylo jasne! Navic, Petre se libim :-)
myslim žes to blbì pochopil .. øikala že se jí líbíš s proraženou hlavou a v kaluži krve.
Jsi vtipny jak hovno na blatniku
sancip
Member
Posts: 4,505
Joined: Apr 8 2006
Gold
:
19,098.00
#85
May 30 2007 03:04pm
leri -> jsem zvìdavá s kým hraju, navíc - nejsem sama
.... a taky se tu obèas dost dobøe bavim
Leri
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold
:
10,492.50
#86
May 30 2007 11:31pm
Quote (sancip @ Wed, May 30 2007, 09:04pm)
leri -> jsem zvìdavá s kým hraju, navíc - nejsem sama
.... a taky se tu obèas dost dobøe bavim
Ja myslel ze ti staci ke stesti jak vypadam ja :-)
Black_WoH
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold
:
6.00
#87
May 31 2007 12:35am
2
LUAAAAAAAAAAAAA
CarodeJ
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold
:
689.00
#88
May 31 2007 02:06am
Quote (Leri @ Thu, May 31 2007, 05:31am)
Quote (sancip @ Wed, May 30 2007, 09:04pm)
leri -> jsem zvìdavá s kým hraju, navíc - nejsem sama
.... a taky se tu obèas dost dobøe bavim
Ja myslel ze ti staci ke stesti jak vypadam ja :-)
to se mi snad zda
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#89
May 31 2007 07:26am
Quote (CarodeJ @ Thu, May 31 2007, 09:06am)
Quote (Leri @ Thu, May 31 2007, 05:31am)
Quote (sancip @ Wed, May 30 2007, 09:04pm)
leri -> jsem zvìdavá s kým hraju, navíc - nejsem sama
.... a taky se tu obèas dost dobøe bavim
Ja myslel ze ti staci ke stesti jak vypadam ja :-)
to se mi snad zda
Lerak je metrosexuál totiž !!
Leri
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold
:
10,492.50
#90
May 31 2007 07:32am
Quote (Sobcz @ Thu, May 31 2007, 01:26pm)
Quote (CarodeJ @ Thu, May 31 2007, 09:06am)
Quote (Leri @ Thu, May 31 2007, 05:31am)
Quote (sancip @ Wed, May 30 2007, 09:04pm)
leri -> jsem zvìdavá s kým hraju, navíc - nejsem sama
.... a taky se tu obèas dost dobøe bavim
Ja myslel ze ti staci ke stesti jak vypadam ja :-)
to se mi snad zda
Lerak je metrosexuál totiž !!
^^ Tobe paran poslal ty fotky taky? omg..
This post was edited by Leri on May 31 2007 07:32am
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
7
8
9
10
11
13
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact