d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Haha Soutez Vo Nejvetsi Drzku > podte se zucastnit
Prev1789101113Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
May 30 2007 01:59am
Quote (petronela @ Wed, May 30 2007, 06:49am)
Nemùžu se rozhodnout:))
Že by Leri, když me tu odchytl?


Ne, ze me nabonzujes, ze sem Te navedl ! wink.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 30 2007 02:03am
Quote (CarodeJ @ Wed, May 30 2007, 07:59am)
Quote (petronela @ Wed, May 30 2007, 06:49am)
Nemùžu se rozhodnout:))
Že by Leri, když me tu odchytl?


Ne, ze me nabonzujes, ze sem Te navedl ! wink.gif


To bylo jasne! Navic, Petre se libim :-)
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 30 2007 09:06am
Quote (Leri @ Wed, May 30 2007, 09:03am)
Quote (CarodeJ @ Wed, May 30 2007, 07:59am)
Quote (petronela @ Wed, May 30 2007, 06:49am)
Nemùžu se rozhodnout:))
Že by Leri, když me tu odchytl?


Ne, ze me nabonzujes, ze sem Te navedl ! wink.gif


To bylo jasne! Navic, Petre se libim :-)


myslim žes to blbì pochopil .. øikala že se jí líbíš s proraženou hlavou a v kaluži krve.
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 30 2007 11:42am
Quote (Sobcz @ Wed, May 30 2007, 03:06pm)
Quote (Leri @ Wed, May 30 2007, 09:03am)
Quote (CarodeJ @ Wed, May 30 2007, 07:59am)
Quote (petronela @ Wed, May 30 2007, 06:49am)
Nemùžu se rozhodnout:))
Že by Leri, když me tu odchytl?


Ne, ze me nabonzujes, ze sem Te navedl ! wink.gif


To bylo jasne! Navic, Petre se libim :-)


myslim žes to blbì pochopil .. øikala že se jí líbíš s proraženou hlavou a v kaluži krve.


Jsi vtipny jak hovno na blatniku
Member
Posts: 4,505
Joined: Apr 8 2006
Gold: 19,098.00
May 30 2007 03:04pm
leri -> jsem zvìdavá s kým hraju, navíc - nejsem sama wink.gif
.... a taky se tu obèas dost dobøe bavim tongue.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 30 2007 11:31pm
Quote (sancip @ Wed, May 30 2007, 09:04pm)
leri -> jsem zvìdavá s kým hraju, navíc - nejsem sama wink.gif
.... a taky se tu obèas dost dobøe bavim  tongue.gif


Ja myslel ze ti staci ke stesti jak vypadam ja :-)
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
May 31 2007 12:35am
2


LUAAAAAAAAAAAAA biggrin.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
May 31 2007 02:06am
Quote (Leri @ Thu, May 31 2007, 05:31am)
Quote (sancip @ Wed, May 30 2007, 09:04pm)
leri -> jsem zvìdavá s kým hraju, navíc - nejsem sama wink.gif
.... a taky se tu obèas dost dobøe bavim  tongue.gif


Ja myslel ze ti staci ke stesti jak vypadam ja :-)


to se mi snad zda wink.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 31 2007 07:26am
Quote (CarodeJ @ Thu, May 31 2007, 09:06am)
Quote (Leri @ Thu, May 31 2007, 05:31am)
Quote (sancip @ Wed, May 30 2007, 09:04pm)
leri -> jsem zvìdavá s kým hraju, navíc - nejsem sama wink.gif
.... a taky se tu obèas dost dobøe bavim  tongue.gif


Ja myslel ze ti staci ke stesti jak vypadam ja :-)


to se mi snad zda wink.gif


Lerak je metrosexuál totiž !!
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 31 2007 07:32am
Quote (Sobcz @ Thu, May 31 2007, 01:26pm)
Quote (CarodeJ @ Thu, May 31 2007, 09:06am)
Quote (Leri @ Thu, May 31 2007, 05:31am)
Quote (sancip @ Wed, May 30 2007, 09:04pm)
leri -> jsem zvìdavá s kým hraju, navíc - nejsem sama wink.gif
.... a taky se tu obèas dost dobøe bavim  tongue.gif


Ja myslel ze ti staci ke stesti jak vypadam ja :-)


to se mi snad zda wink.gif


Lerak je metrosexuál totiž !!


^^ Tobe paran poslal ty fotky taky? omg..

This post was edited by Leri on May 31 2007 07:32am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1789101113Next
Add Reply New Topic New Poll