d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vánoce->dárky > A Vše Kolem
Prev1789101114Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Dec 7 2008 02:27pm
byl jsem se projit okolo na cigu a nikdo tam nebyl ani pobliz parkoviste...

wtf??
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Dec 7 2008 02:28pm
Quote (Foxcompany @ Sun, 7 Dec 2008, 21:27)
byl jsem se projit okolo na cigu a nikdo tam nebyl ani pobliz parkoviste...

wtf??


dodger ...
co jsi asi cekal????
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Dec 7 2008 02:30pm
Quote (hero_cz @ Sun, 7 Dec 2008, 20:28)
dodger ...
co jsi asi cekal????


popravde receno jsem cekal ze tam prijede , zdal se mi fakt nastvanej co tady psal xD

doufam ze tam nedorazil nekdy ted - je to 10 min pesky

This post was edited by Foxcompany on Dec 7 2008 02:31pm
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Dec 7 2008 02:32pm
Kebsi ty jsi snad nejvetsi trdlo na celym cz foru... Moc se divas na americke filmy troubiku... Nepouzivej tak tvrde vyrazy pze - pes ktery steka, nekouse... Takze te odhaduju na ten druh cloveka co omdliva pri odberech krve... Natoz tak abys nekomu "vystrelil mozek z hlavy" ... Prosim te bud te lasky a vzpamatuj se.. Kdyz o tom tak ted premyslim tak to asi neni mozne.. Tak aspon opust tohle forum (v horsim pripade aspon nepostuj - cist si muzes wink.gif )
Member
Posts: 13,329
Joined: Dec 21 2007
Gold: 46,901.85
Dec 7 2008 02:35pm
Quote (Enigmma @ Sun, Dec 7 2008, 08:32pm)
Kebsi ty jsi snad nejvetsi trdlo na celym cz foru... Moc se divas na americke filmy troubiku... Nepouzivej tak tvrde vyrazy pze - pes ktery steka, nekouse... Takze te odhaduju na ten druh cloveka co omdliva pri odberech krve... Natoz tak abys nekomu "vystrelil mozek z hlavy" ... Prosim te bud te lasky a vzpamatuj se.. Kdyz o tom tak ted premyslim tak to asi neni mozne.. Tak aspon opust tohle forum (v horsim pripade aspon nepostuj - cist si muzes wink.gif )


On umi cist? ohmy.gif
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Dec 7 2008 02:37pm
Quote (Kebs @ Sun, 7 Dec 2008, 13:08)
jdu se připravit !!!beru pistol ty čuráku!!!


tohle byl stejne best post rofl.gif rofl.gif thumbsup.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Dec 7 2008 03:36pm
Omg uz se tu zase neco domlouva s Foxem ? vzdyt ten neprisel ani me na sraz, a to ome tvrdi jak by me roznesl a to sem na ten sraz sel neozbrojen ( nasadu na sekeru sem mel v batohu ale nebyl umysl ji nanej pouzit, biggrin.gif jak jiz tady kdo to cetl vite provadel sem akci likvidace konkurentu u mlady na dovoleny biggrin.gif, po ktere sem byl zadrzen PCR biggrin.gif )
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Dec 7 2008 03:42pm
Quote (Jameess @ Sun, 7 Dec 2008, 21:36)
Omg uz se tu zase neco domlouva s Foxem ?  vzdyt ten neprisel ani me na sraz, a to ome tvrdi jak by me roznesl a to sem na ten sraz sel neozbrojen ( nasadu na sekeru sem mel v batohu ale nebyl umysl ji nanej pouzit, biggrin.gif jak jiz tady kdo to cetl vite provadel sem akci likvidace konkurentu u mlady na dovoleny biggrin.gif, po ktere sem byl zadrzen PCR biggrin.gif )


lol nic takovyho jsem netvrdil ...

ten tvuj sraz jak tomu rikas byl opravdu blbe naplanovanej kamo smile.gif

ale nic to by byla zase dlouha debata.

ano opravdu jsem tam byl - 10 min chuze od baraku neni nic hroznyho^
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Dec 8 2008 06:24am
Quote (Enigmma @ Sun, Dec 7 2008, 09:32pm)
Kebsi ty jsi snad nejvetsi trdlo na celym cz foru... Moc se divas na americke filmy troubiku... Nepouzivej tak tvrde vyrazy pze - pes ktery steka, nekouse... Takze te odhaduju na ten druh cloveka co omdliva pri odberech krve... Natoz tak abys nekomu "vystrelil mozek z hlavy" ... Prosim te bud te lasky a vzpamatuj se.. Kdyz o tom tak ted premyslim tak to asi neni mozne.. Tak aspon opust tohle forum (v horsim pripade aspon nepostuj - cist si muzes wink.gif )


Nepostuj hlavně ty !!!!!!
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Dec 8 2008 08:20am
Quote (Kebs @ Mon, Dec 8 2008, 01:24pm)
Nepostuj  hlavně ty !!!!!!


Rofl... Ja tady nespamuju a nemelu kraviny ty trubko -.-
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1789101114Next
Add Reply New Topic New Poll