d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > __rasismus Vsude A Vzdy__ > Just Look And Ask Urself.....
Prev1789101113Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Oct 2 2008 05:18am
Quote (undead_lord @ Thu, Oct 2 2008, 08:13am)
machrujes ze se umis prat? Jestli chci jizvu, tak si vezmu nuz a muzu ji mit kdekoli na tele. nechapu lidi kteri nedokazou zit v klidu


NERES to omg^^ jamesss je vypatlanej ,me nedavno rek ze by sel proti cloveku se zbrani ..je to proste imbecil jako ostatne vsichni hools,vylepany vypatlany rvaci.ale jamessse sem videl na fotce a takovej strizlik dle me vola mame pred kazdou bitkou ...a pak se vymlouva,jen tady machruje jaky ma jizvy...to bych spis rek ze si udelal sam ..
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 2 2008 08:17am
Quote (undead_lord @ Thu, 2 Oct 2008, 11:21)
nerad to priznavam ale sob je jeden z mala ne-kriplu tady na fou


s tim souhlasim, tohle sub for. se už z toho nevylizá..
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Oct 2 2008 08:42am
biggrin.gif ja svoje fotky zverejnil trivisi biggrin.gif ted bys mohl ty biggrin.gif a je jeden problem ja se aspon neschovavam za odznak! treba se potkame a poznas co umi udelat takovej strizlik jak rikas biggrin.gif ale ty vytahnes zbran biggrin.gif no tak vis ze me musis zastrelit biggrin.gif
zeby dalsi jako fox biggrin.gif miluju vas vsechny biggrin.gif
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Oct 2 2008 08:52am
Quote (Jameess @ Thu, 2 Oct 2008, 14:42)
biggrin.gif ja svoje fotky zverejnil trivisi biggrin.gif ted bys mohl ty biggrin.gif a je jeden problem ja se aspon neschovavam za odznak! treba se potkame a poznas co umi udelat takovej strizlik jak rikas biggrin.gif ale ty vytahnes zbran biggrin.gif no tak vis ze me musis zastrelit biggrin.gif
zeby dalsi jako fox biggrin.gif miluju vas vsechny biggrin.gif


nezatahuj me do toho plz^ , jen proto ze jsem se v pul sedmy o prazdninach nedostavil za tebou na vlakovy nadrazi neznamena ze me budes pouzivat ve smyslu internetovyho valecnika^^
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Oct 2 2008 09:00am
Nedovedu pochopit proč se prát.
Dokud nejde o život, o hovno jde.

Střilejte, perte se, ničte, zabijejte, budte rasisti.

Ale pak se neposuneme dál.

Neni to hloupost tohle dělat? Nemáte úctu k živýmu stvoření? Člověk jako člověk. Zvíře jako zvíře. Tak proč marnit životy pro hlouposti.
Když si vezmete jak úžasné stvoření člověk je, tak proč to využívat ve zlém? Udělejte radší něco dobrého.
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Oct 2 2008 09:08am
Quote (ghetofu @ Thu, Oct 2 2008, 03:00pm)
Nedovedu pochopit proč se prát.
Dokud nejde o život, o hovno jde.

Střilejte, perte se, ničte, zabijejte, budte rasisti.

Ale pak se neposuneme dál.

Neni to hloupost tohle dělat? Nemáte úctu k živýmu stvoření? Člověk jako člověk. Zvíře jako zvíře. Tak proč marnit životy pro hlouposti.
Když si vezmete jak úžasné stvoření člověk je, tak proč to využívat ve zlém? Udělejte radší něco dobrého.


Kdyz myslis...
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Oct 2 2008 09:13am
Quote (ghetofu @ Thu, Oct 2 2008, 04:00pm)
Nedovedu pochopit proč se prát.
Dokud nejde o život, o hovno jde.

Střilejte, perte se, ničte, zabijejte, budte rasisti.

Ale pak se neposuneme dál.

Neni to hloupost tohle dělat? Nemáte úctu k živýmu stvoření? Člověk jako člověk. Zvíře jako zvíře. Tak proč marnit životy pro hlouposti.
Když si vezmete jak úžasné stvoření člověk je, tak proč to využívat ve zlém? Udělejte radší něco dobrého.


vouch
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Oct 2 2008 10:21am
Quote (Jameess @ Thu, Oct 2 2008, 02:42pm)
biggrin.gif ja svoje fotky zverejnil trivisi biggrin.gif ted bys mohl ty biggrin.gif a je jeden problem ja se aspon neschovavam za odznak! treba se potkame a poznas co umi udelat takovej strizlik jak rikas biggrin.gif ale ty vytahnes zbran biggrin.gif no tak vis ze me musis zastrelit biggrin.gif
zeby dalsi jako fox biggrin.gif miluju vas vsechny biggrin.gif


ja mam fotky na profilu ty moulici,a se tou zbrani ...uz sem rikal ze ji nikdy vytahnout nechci ani proti magorum jao ty.navic tobe...ty bys dostal frajirku ze nevis.
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Oct 2 2008 10:50am
Quote (trivis @ Thu, Oct 2 2008, 04:21pm)
ja mam fotky na profilu ty moulici,a se tou zbrani ...uz sem rikal ze ji nikdy vytahnout nechci ani proti magorum jao ty.navic tobe...ty bys dostal frajirku ze nevis.


blablablablabla
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Oct 2 2008 11:14am
Tady mä rozum snad jen Ghetak a Sobak smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1789101113Next
Add Reply New Topic New Poll