d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Problemy V Čr > Prosím Bez Spamu
Prev1789101117Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 28 2008 11:45am
Quote (Sobcz @ Sun, Sep 28 2008, 05:39pm)
nebo ohradit všechny nácky a nechat je osudu ... OSN taky nemam rád - ale jako zdroj informací je důvěryhodnější než ty tvoje NAZI-PRESS.


klidne ohrad mi ceskou republiku biggrin.gif a ja budu spokojenej vymlatim vsechny co tu nemaj byt a uvidis jak se hezky bude lidme zit
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 28 2008 11:46am
Quote (Jameess @ Sun, Sep 28 2008, 06:45pm)
klidne ohrad mi ceskou republiku biggrin.gif a ja budu spokojenej vymlatim vsechny co tu nemaj byt a uvidis jak se hezky bude lidme zit


dokud tu budou lidi jako ty tak to tu v pohode nikdy nebude.
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 28 2008 11:50am
Quote (Sobcz @ Sun, Sep 28 2008, 05:46pm)
dokud tu budou lidi jako ty tak to tu v pohode nikdy nebude.


az tu nebudou lidi jako ja ty tu taky nebudes protoze te vnoci zabijou cikani
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Sep 28 2008 11:53am
Quote (fifky-OVA @ Sun, 28 Sep 2008, 19:41)
uff mno ja kacera nekoupil uz celkem dlouho myslim ze tj rok uz.. a co je tam tak strasneho? tongue.gif


je tam dost dementin, pripadne sa opakuju stare prilohy.

tiez som nekupil akurat videl v stanku ohmy.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Sep 28 2008 11:55am
Quote (Jameess @ Sun, Sep 28 2008, 06:50pm)
az tu nebudou lidi jako ja ty tu taky nebudes protoze te vnoci zabijou cikani


no ty si buh.
RANDOM
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Sep 28 2008 11:56am
Quote (weeble @ Sun, 28 Sep 2008, 18:53)
je tam dost dementin, pripadne sa opakuju stare prilohy.

tiez som nekupil akurat videl v stanku ohmy.gif


Kua kačer Donald... kapitalistická komiksoví postavička. Myšpulín a Fifinka FTW!1
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,195.88
Sep 28 2008 11:58am
Quote (st3pix @ Sun, 28 Sep 2008, 18:56)
Kua kačer Donald... kapitalistická komiksoví postavička. Myšpulín a Fifinka FTW!1


myspulin a fifinka jsou komunisticke postavy
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 28 2008 11:59am
Quote (Jameess @ Sun, Sep 28 2008, 06:50pm)
az tu nebudou lidi jako ja ty tu taky nebudes protoze te vnoci zabijou cikani


už se klepu biggrin.gif oni totiž nemaj nic lepšího na práci. Eště že tu teda si ... to sem si hned voddech rofl.gif

Quote (undead_lord @ Sun, Sep 28 2008, 06:58pm)
myspulin a fifinka jsou komunisticke postavy


rofl vouch

This post was edited by Sobcz on Sep 28 2008 12:00pm
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Sep 28 2008 12:03pm
Quote (Jameess @ Sun, 28 Sep 2008, 19:50)
az tu nebudou lidi jako ja ty tu taky nebudes protoze te vnoci zabijou cikani


preco zrovna v noci ?



This post was edited by AcedraC on Sep 28 2008 12:03pm
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 28 2008 12:03pm
Quote (AcedraC @ Sun, Sep 28 2008, 06:03pm)
preco zrovna v noci ?


lepsi maskovani biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1789101117Next
Add Reply New Topic New Poll