d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Sraz D2jsp V Praze > Uvnitr Jsou Podrovnosti
Prev1789101122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 28 2008 09:43am
Quote (Nipik @ Mon, 28 Jul 2008, 15:55)
hmm tak nic, nemuzu prijed prave na 1.8 sem byl prijatej na brigosku .. takze sem out sad.gif snad nekdy jindy


dodge cuz scared.... co už s tebou .)
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jul 28 2008 10:09am
Quote (st3pix @ Mon, 28 Jul 2008, 17:43)
dodge cuz scared.... co už s tebou .)


scared z tebe biggrin.gif hh jasny , radsi pudu si vydelat prachy nez bumbat kolu nekde , nerikam ze bych tam nesel ... ale prace volaa nakopat it koul emuzu na prisztim srazu , btw je ti 21 a chci mlatit 15ti lety hh ses teda monster stejne by te rozkopal happy.gif

This post was edited by Nipik on Jul 28 2008 10:10am
Member
Posts: 3,375
Joined: May 31 2007
Gold: 1,927.00
Jul 28 2008 10:14am
kua furt by se jenom nekdo pral biggrin.gif snad prijdu, ale nevim jak casove..
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jul 28 2008 10:26am
Quote (bartjoker @ Mon, Jul 28 2008, 04:14pm)
kua furt by se jenom nekdo pral biggrin.gif snad prijdu, ale nevim jak casove..


hustej sign ^^
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 28 2008 11:48am
Quote (Nipik @ Mon, 28 Jul 2008, 17:09)
scared z tebe biggrin.gif hh jasny , radsi pudu si vydelat prachy nez bumbat kolu nekde , nerikam ze bych tam nesel ... ale prace volaa nakopat it koul emuzu na prisztim srazu , btw je ti 21 a chci mlatit 15ti lety hh ses teda monster stejne by te rozkopal happy.gif


mi quotni, kde jsem napsal, že tě chci zmlátit blbečku ○_○. Malinko schizofrenní, což smile.gif
Member
Posts: 25,366
Joined: Dec 27 2004
Gold: 399,657.00
Jul 28 2008 12:21pm
1/8 se žení kamarád, takže to bohužel

8/8 bych mohl =)
Member
Posts: 45,746
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,840.88
Jul 28 2008 12:42pm
Quote (Lua @ Mon, 28 Jul 2008, 12:13)
od kdy je skill s druidem proti hammerovi?

to už rovnou můžeš udělat hf smitera proti jaké koliv amě ^^^^


ja dam karba s hamerem a tky se nechlubim smile.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 28 2008 12:57pm
Quote (undead_lord @ Mon, 28 Jul 2008, 20:42)
ja dam karba s hamerem a tky se nechlubim smile.gif


ja se tim taky nechlubim biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

This post was edited by Karbec on Jul 28 2008 12:57pm
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Jul 28 2008 02:19pm
spameri se nezaprou najdete si jinej topic blbecci
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jul 28 2008 02:23pm
Quote (st3pix @ Mon, 28 Jul 2008, 19:48)
mi quotni, kde jsem napsal, že tě chci zmlátit blbečku ○_○. Malinko schizofrenní, což smile.gif


muhe nikde nejsem schyzak ale nikdy nevis dokazu bejt vostej i kdyz je pravda ze mlatit se kvuly takejm malichernostem je píčus no smile.gif anyway nemuzu jet pac delam v Pivovaru budu pakovat palety smile.gif
podle toho od kolika ten sraz je.. coz ani nvm
edit: uz vim 19:00 heh to bych moch no smile.gif ale je to docela pozde :/ a navic, nevim jestli me mama pusti protoze nvm jestli me necha celou nöc v praze kdyz nebudu mit ani kde chrapat..

This post was edited by Nipik on Jul 28 2008 02:24pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1789101122Next
Add Reply New Topic New Poll