Quote (st3pix @ Mon, 28 Jul 2008, 19:48)
mi quotni, kde jsem napsal, že tě chci zmlátit blbečku ○_○. Malinko schizofrenní, což

muhe nikde nejsem schyzak ale nikdy nevis dokazu bejt vostej i kdyz je pravda ze mlatit se kvuly takejm malichernostem je píčus no

anyway nemuzu jet pac delam v Pivovaru budu pakovat palety

podle toho od kolika ten sraz je.. coz ani nvm
edit: uz vim 19:00 heh to bych moch no

ale je to docela pozde :/ a navic, nevim jestli me mama pusti protoze nvm jestli me necha celou nöc v praze kdyz nebudu mit ani kde chrapat..
This post was edited by Nipik on Jul 28 2008 02:24pm