d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Diablo Iii > Hehe A Kdo Neveril..
Prev1789
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 29 2008 11:51am
Shockwavy? Life Orb? Leap Attacky jak o život... wtf vzniká nám tady kombinace W3, D2, Lionheart a WoW? každopádně jsem zvědav hlavně na itemz
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 29 2008 01:00pm
Quote (weeble @ Sun, 29 Jun 2008, 16:21)
spellsteal serie paladinov nie shamanov

purge purge purge purge


tak me rekni jak te nema nasrat kdyz ti mag vezme treba earth shield wink.gif
e nebo treba instant + crit.. HMM?

This post was edited by Karbec on Jun 29 2008 01:00pm
Member
Posts: 1,544
Joined: Apr 26 2007
Gold: 5.50
Jun 29 2008 03:20pm
Já se teším to je děs... už ať je to tu! :-)
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 29 2008 04:00pm
prej to bude za mesic ted to psali smile.gif))
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jun 30 2008 03:00am
Takze Diablo II pude do pici a pude na radu Diablo III coz znamena ze Diablo II nema cenu vlastne vubec hrat.. kdyz za 1-2 roky bude konec..
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 30 2008 03:17am
Quote (Nipik @ Mon, 30 Jun 2008, 11:00)
Takze Diablo II pude do pici a pude na radu Diablo III coz znamena ze Diablo II nema cenu vlastne vubec hrat.. kdyz za 1-2 roky bude konec..


kdyz to mele conu hrat do ted... a to cenu hrat dal..
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Jun 30 2008 03:17am
za rok za 2... to je dlouha doba jeste smile.gif

Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1789
Add Reply New Topic New Poll