d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Je Léto, Venku Krásně > Koukejte Vylézt Vod Kompů
Prev17891011Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 6 2008 08:13am
Quote (Lua @ Fri, 6 Jun 2008, 16:09)
tohle je jasný?..... tímpádem se mnou nepočítejte práce......


JA TEZ
Member
Posts: 3,375
Joined: May 31 2007
Gold: 1,927.00
Jun 6 2008 09:06am
Quote (Foxcompany @ Thu, 5 Jun 2008, 19:49)
vas tam prijedu zmlatit k?


biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 6 2008 10:05am
Quote (Lua @ Fri, Jun 6 2008, 03:09pm)
tohle je jasný?..... tímpádem se mnou nepočítejte práce......


hovno .. někdy vo prázdninách.
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jun 6 2008 11:07am
Quote (Sobcz @ Fri, Jun 6 2008, 04:05pm)
hovno .. někdy vo prázdninách.


Nejsem v Praze
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
Jun 6 2008 02:47pm
Quote (Nipik @ Fri, Jun 6 2008, 05:07pm)
Nejsem v Praze


No a? Jsou tady jen Prazaci? ... pochybuju, urcite nebudes cele prazdniny u more a pokud jinde, tak zvedni sunky a prijed. biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 6 2008 03:14pm
Quote (xLYNXx @ Fri, Jun 6 2008, 09:47pm)
No a? Jsou tady jen Prazaci? ... pochybuju, urcite nebudes cele prazdniny u more a pokud jinde, tak zvedni sunky a prijed. biggrin.gif


hlavně aby ses dostavil ty Lynxi ^^ na tebe sem hooodně zvědavej ... takovej rys samotář wink.gif
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
Jun 6 2008 05:28pm
Quote (Sobcz @ Fri, Jun 6 2008, 09:14pm)
hlavně aby ses dostavil ty Lynxi ^^ na tebe sem hooodně zvědavej ... takovej rys samotář wink.gif


zalezi na tom, kdy a kde presne to bude a jestli se do te doby stihnu vykuryrovat, jelikoz jsem uz 2 mesice out ...
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Jun 7 2008 12:55am
Quote (xLYNXx @ Fri, Jun 6 2008, 11:28pm)
zalezi na tom, kdy a kde presne to bude a jestli se do te doby stihnu vykuryrovat, jelikoz jsem uz 2 mesice out ...


co ti je?? :-o

Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jun 7 2008 01:37am
Quote (xLYNXx @ Fri, Jun 6 2008, 08:47pm)
No a? Jsou tady jen Prazaci? ... pochybuju, urcite nebudes cele prazdniny u more a pokud jinde, tak zvedni sunky a prijed. biggrin.gif


ale ja nejsem prazak vis biggrin.gif ja sem V Praze jen na intru , ale to je fakt ze neznamena ze nemuzu prijet mam to hodku cesty ~~ tak to nak uskutecnete a ja se pokusim dorazit , chci vydet vase ksichty biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 7 2008 01:39am
Quote (Black_WoH @ Sat, Jun 7 2008, 06:55am)
co ti je?? :-o


dodelava 99
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev17891011Next
Add Reply New Topic New Poll