Quote (xLYNXx @ Fri, Jun 6 2008, 08:47pm)
No a? Jsou tady jen Prazaci? ... pochybuju, urcite nebudes cele prazdniny u more a pokud jinde, tak zvedni sunky a prijed.

ale ja nejsem prazak vis

ja sem V Praze jen na intru , ale to je fakt ze neznamena ze nemuzu prijet mam to hodku cesty ~~ tak to nak uskutecnete a ja se pokusim dorazit , chci vydet vase ksichty