Quote (Herugurth @ Fri, May 30 2008, 08:49pm)
Wourly ptal se tě někdo na něco? Nevim proč se sereš do lidí.
hm...
Ja tohle tema nezakladal kvuli tomu abych nejak machroval, jak si zde mnozi mysli.
Zakladal jsem ho kvuli herovi, ktery furt jak si me poda a tak samy easy a kdyz mel jit na duel, tak ze ma mf vybavu kterou nemel, jednu dobu tvrdil, ze svoji sosnu vubec nema...
Ani pri duelu neni schopnej rict G a proti lvl 33 s 75 healuje. Tak proto je zde toto tema.
Jediny kdo tady machruje je pan velechytry Lua mistr, ktery vsechno vi a všechno zná
This post was edited by Wourly on May 31 2008 01:07am