d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hero_cz Is Easy! > Check This Topic ^^
Prev1789101113Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
May 30 2008 03:09pm
Quote (Wourly @ Fri, May 30 2008, 08:42pm)
ty si me tady utrel biggrin.gif
kdyz ses takovej chytrej, tak existuje jeste abs na necrovim bone armor sleep.gif






This post was edited by ghetofu on May 30 2008 03:15pm
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
May 30 2008 03:19pm
Quote (Herugurth @ Fri, 30 May 2008, 21:49)
Wourly ptal se tě někdo na něco? Nevim proč se sereš do lidí.


dej mu ban a bude to !
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
May 31 2008 12:10am
Quote (Sobcz @ Fri, May 30 2008, 02:04pm)
To by ses divil jaký sou mezi náma bedny... Dalibor, Radek, Charon(menza), Hero rofl.gif


Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
May 31 2008 01:02am
Quote (Herugurth @ Fri, May 30 2008, 08:49pm)
Wourly ptal se tě někdo na něco? Nevim proč se sereš do lidí.


hm...
Ja tohle tema nezakladal kvuli tomu abych nejak machroval, jak si zde mnozi mysli.
Zakladal jsem ho kvuli herovi, ktery furt jak si me poda a tak samy easy a kdyz mel jit na duel, tak ze ma mf vybavu kterou nemel, jednu dobu tvrdil, ze svoji sosnu vubec nema...
Ani pri duelu neni schopnej rict G a proti lvl 33 s 75 healuje. Tak proto je zde toto tema.



Jediny kdo tady machruje je pan velechytry Lua mistr, ktery vsechno vi a všechno zná

This post was edited by Wourly on May 31 2008 01:07am
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 31 2008 01:03am
Quote (Herugurth @ Fri, 30 May 2008, 22:49)
Wourly ptal se tě někdo na něco? Nevim proč se sereš do lidí.


WOURL JE MUJ KAMARAD.
NESER SE DO NEJ smile.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
May 31 2008 01:22am
Quote (Wourly @ Sat, May 31 2008, 08:02am)
hm...
Ja tohle tema nezakladal kvuli tomu abych nejak machroval, jak si zde mnozi mysli.
Zakladal jsem ho kvuli herovi, ktery furt jak si me poda a tak samy easy a kdyz mel jit na duel, tak ze ma mf vybavu kterou nemel, jednu dobu tvrdil, ze svoji sosnu vubec nema...
Ani pri duelu neni schopnej rict G a proti lvl 33 s 75 healuje. Tak proto je zde toto tema.



Jediny kdo tady machruje je pan velechytry Lua mistr, ktery vsechno vi a všechno zná


ale takovy je hero...
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
May 31 2008 02:03am
Quote (Karbec @ Sat, 31 May 2008, 08:03)
WOURL JE MUJ KAMARAD.
NESER SE DO NEJ smile.gif


tak to mas asi spatny kamarady sad.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 31 2008 02:19am
Quote (hero_cz @ Sat, 31 May 2008, 10:03)
tak to mas asi spatny kamarady sad.gif


ani bych nerek.
Member
Posts: 3,375
Joined: May 31 2007
Gold: 1,927.00
May 31 2008 02:22am
Quote (Karbec @ Sat, 31 May 2008, 07:03)
WOURL JE MUJ KAMARAD.
NESER SE DO NEJ smile.gif


Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 31 2008 02:31am
Quote (Karbec @ Sat, May 31 2008, 08:19am)
ani bych nerek.


já osobně bych řekl zatím se nepředvedl v dobrém světle...
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1789101113Next
Closed New Topic New Poll