☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Mike_ov, The Scammer :(
Prev
1
7
8
9
Closed
New Topic
New Poll
Views: 2706
Replies: 85
Track Topic
Nipik
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold
:
0.26
Warn: 90%
#81
Apr 29 2008 12:44pm
hack ne hack ten topic je o scamerovy noobovy mikeovovy.. btw Sobe ->Quote (Rapyjer @ Tue, Apr 29 2008, 04:45pm)
Nikdy se neprestanu divit, proc je 90% Cechu na jsp takova banda socek... i ja???? :]
MrReaper
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold
:
1,116.00
#82
Apr 29 2008 03:12pm
já jsem taky socka, pokud vím tak stále dlužím Sobovi asi 50 fg za vstup do guildy, který řekl, že nechce, ale já mu řekl že je má kdyžtak u mě... takže Sobe, kdyžtak se o ně přihlaš, stejně mi tu ty fg idlí...
EGY
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold
:
6,531.15
#83
Apr 30 2008 02:30pm
Quote (Sobcz @ Tue, 29 Apr 2008, 19:21)
nj nevim co se stalo s Viktorem ... to me trochu mrdá .. a jinak ta posledni veta to naprosto vystihuje
Taky bys mohl neco vratit kdyz uz sme u toho
undead_lord
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold
:
142,585.88
#84
Apr 30 2008 02:41pm
Quote (Rapyjer @ Tue, 29 Apr 2008, 16:45)
ze uz cechum fakt nikdy nic nepujcim.
ja jsem si pujcoval fg od vsech lidi. Jses dalsi na seznamu
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#85
Apr 30 2008 03:22pm
Quote (EGY @ Wed, Apr 30 2008, 09:30pm)
Taky bys mohl neco vratit kdyz uz sme u toho
lol Dalibore dyť víš že to máš u mě jako v bance ^^
Rapyjer
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold
:
24,424.00
#86
May 1 2008 07:13am
Quote (EGY @ Wed, 30 Apr 2008, 21:30)
Taky bys mohl neco vratit kdyz uz sme u toho
+1
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
7
8
9
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact