d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mike_ov, The Scammer :(
Prev1789
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Apr 29 2008 12:44pm
hack ne hack ten topic je o scamerovy noobovy mikeovovy.. btw Sobe ->Quote (Rapyjer @ Tue, Apr 29 2008, 04:45pm)
Nikdy se neprestanu divit, proc je 90% Cechu na jsp takova banda socek... i ja???? :]
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Apr 29 2008 03:12pm
já jsem taky socka, pokud vím tak stále dlužím Sobovi asi 50 fg za vstup do guildy, který řekl, že nechce, ale já mu řekl že je má kdyžtak u mě... takže Sobe, kdyžtak se o ně přihlaš, stejně mi tu ty fg idlí...
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Apr 30 2008 02:30pm
Quote (Sobcz @ Tue, 29 Apr 2008, 19:21)
nj nevim co se stalo s Viktorem ... to me trochu mrdá .. a jinak ta posledni veta to naprosto vystihuje rofl.gif


Taky bys mohl neco vratit kdyz uz sme u toho tongue.gif
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Apr 30 2008 02:41pm
Quote (Rapyjer @ Tue, 29 Apr 2008, 16:45)

ze uz cechum fakt nikdy nic nepujcim.


ja jsem si pujcoval fg od vsech lidi. Jses dalsi na seznamu biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 30 2008 03:22pm
Quote (EGY @ Wed, Apr 30 2008, 09:30pm)
Taky bys mohl neco vratit kdyz uz sme u toho tongue.gif


lol Dalibore dyť víš že to máš u mě jako v bance ^^
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
May 1 2008 07:13am
Quote (EGY @ Wed, 30 Apr 2008, 21:30)
Taky bys mohl neco vratit kdyz uz sme u toho tongue.gif


+1 smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1789
Closed New Topic New Poll