Quote (Killer111 @ Sat, 29 Mar 2008, 15:02)
jak se někdo může fotit sám, to je děs, když ráno vstanu po opici , první potřebu kterou cejtim se jít vyfotit na webkameře ...
tobě to může být celkem jedno ne? nikdo tě nenutí se na tu fotku dívat... na webce jsem se vyfotil protože byla nejvíc po ruce (resp. nad monitorem NB) a protože jsem sem chtěl hodit aspoň něco... jestli ti to tolik vadí tak řekni a já ti sem hodím fotku digitálem s plnou parádou