d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Cg Minimode ;) > Konecne Sou Cesi Zase Ve Hre
Prev1789101112Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Mar 21 2008 07:27am
Quote (Enigmma @ Fri, Mar 21 2008, 02:15pm)
Tak si jen tak zběžně pročti vždy pár posledních keců v tématech... Nezdá se ti, že každé téma končí stejně? Stejní lidé do sebe rypou atd... wurf.gif


No teoreticky o tom internet je smile.gif všichni se tu mohou urážet a nikomu se nic nestane. Každý tu je velký PÁN. (samozřejmě ja jsem ten největší)
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Mar 21 2008 08:03am
Quote (ghetofu @ Fri, 21 Mar 2008, 15:27)
No teoreticky o tom internet je smile.gif všichni se tu mohou urážet a nikomu se nic nestane. Každý tu je velký PÁN. (samozřejmě ja jsem ten největší)


az dovtedy kym ti karbec alebo niekto nenapise: "a ty si kto?" sad.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 21 2008 10:15am
cg, jak to ještě můžete hrát smile.gif
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Mar 21 2008 10:56am
Quote (Killer111 @ Fri, 21 Mar 2008, 17:15)
cg, jak to ještě můžete hrát smile.gif


My si hrajem ze to hrajem smile.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Mar 21 2008 12:30pm
Quote (AcedraC @ Fri, 21 Mar 2008, 15:03)
az dovtedy kym ti karbec alebo niekto nenapise: "a ty si kto?" sad.gif


Prestan rypat do karbece ty pojebku neb zhyneš bídnou smrtí
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Mar 21 2008 12:54pm
Quote (st3pix @ Fri, 21 Mar 2008, 20:30)
Prestan rypat do karbece ty pojebku neb zhyneš bídnou smrtí


rofl.gif rifle.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Mar 21 2008 12:56pm
Quote (st3pix @ Fri, 21 Mar 2008, 20:30)
Prestan rypat do karbece ty pojebku neb zhyneš bídnou smrtí


aha .. karbeca poznam ..ale ty si kto? a toho podjebka si zapamatam

This post was edited by AcedraC on Mar 21 2008 12:57pm
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Mar 21 2008 12:58pm
Quote (AcedraC @ Fri, 21 Mar 2008, 19:56)
aha .. karbeca poznam ..ale ty si kto? a toho podjebka si zapamatam


kdo je omg karbec ?
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Mar 21 2008 12:59pm
Quote (EGY @ Fri, 21 Mar 2008, 20:58)
kdo je omg karbec ?


to je taky jeden do ktoreho ked budes rypat ti spravi skaredy sig a mas po chlebe aspon stepix tvrdi smile.gif
nie zeby pekne nevedel ale ked sa chce pomstit robi skarede
napr: EGY killed by ugly sig

This post was edited by AcedraC on Mar 21 2008 01:03pm
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Mar 21 2008 01:00pm
Quote (EGY @ Fri, 21 Mar 2008, 20:58)
kdo je omg karbec ?


kdo ja?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1789101112Next
Closed New Topic New Poll