Quote (Rakiii @ Wed, 2 Jan 2008, 12:39)
hrát palu na ep je zcela odlišné
a ce se týče hammer tak ten se v první řadě hodí jako support/def char k amě
no psv charge, no tp, stacking auras atd ... s pvm,ffa to nemá nic společného...:-)
ale neznamená ,že tě chci odradit ... jen upozornit
na začátek je možná vhodnější volba (sorc,trap,..)
@ Unlu ne vždy více je lépe
@Josefista : tak nemusíme mít čistě czech team ... Jirka má druida,ale ted tu moc neni no ..
jinak good hammera znam .. muze i za druida ikdyz nevim na jaky urovni
@Bombard Tour > tam slo spis o fun nez o cokoliv jinyho no ... ama/nec se ukazalo jako snad nejhorsi kombo

to jo, zato jsme byli originalni

To raki: No, s Jirkou uz moc nepocitam, ani nevim kdy jsem ho naposled vidle v train hre...
Jinak esli bude ten tvuj kamos ochotnej s nami trainit etc.- proc ne
To unlu: Ale to by nebyla zadna prdel, musel by ses to za nej fakt naucit a vysrat se na ostatni chary. Jak rika raki: min je nekdy vic...