d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Euro-pvp > Kterej Curak Nam Porad Zavira Topicy??
Prev1789101112Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Jan 2 2008 05:56am
Quote (Rakiii @ Wed, 2 Jan 2008, 12:39)
hrát palu na ep je zcela odlišné
a ce se týče hammer tak ten se v první řadě hodí jako support/def char k amě

no psv charge, no tp, stacking auras atd ... s pvm,ffa to nemá nic společného...:-)

ale neznamená ,že tě chci odradit ... jen upozornit
na začátek je možná vhodnější volba (sorc,trap,..)

@ Unlu ne vždy více je lépe

@Josefista : tak nemusíme mít čistě czech team ... Jirka má druida,ale ted tu moc neni no ..
jinak good hammera znam .. muze i za druida ikdyz nevim na jaky urovni

@Bombard Tour > tam slo spis o fun nez o cokoliv jinyho no ... ama/nec se ukazalo jako snad nejhorsi kombo

wink.gif


to jo, zato jsme byli originalni wink.gif

To raki: No, s Jirkou uz moc nepocitam, ani nevim kdy jsem ho naposled vidle v train hre...
Jinak esli bude ten tvuj kamos ochotnej s nami trainit etc.- proc ne

To unlu: Ale to by nebyla zadna prdel, musel by ses to za nej fakt naucit a vysrat se na ostatni chary. Jak rika raki: min je nekdy vic...
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,695.88
Jan 2 2008 10:43am
kdyz tak se mnou taky nepocitejte

mam praci a ani v so/ne nemam cas, jenom vecer ...
Member
Posts: 1,814
Joined: May 10 2007
Gold: 26.01
Jan 4 2008 07:41pm
...
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,695.88
Jan 10 2008 02:14pm
tedka jsem prohral svs sad.gif

proti kev jsem vedl 3:1 a odesel z tou,r nazyval me defwhore kdyz on prede mnou utika lol ^^
proti busterss (luc?) jsem prohral 5:3 dobrej hrac sem tam luck smile.gif
foriza? max def z 3:1 jsem prohral 5:4.

Tedka jsem zjistil, ze raki nehraje zas tak moc def oproti ostatnm. Jsem mel zkusit moji 200 fcr misto klasicke fb
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jan 11 2008 02:21am
Quote (undead_lord @ Thu, Jan 10 2008, 09:14pm)
tedka jsem prohral svs sad.gif

proti kev jsem vedl 3:1 a odesel z tou,r nazyval me defwhore kdyz on prede mnou utika lol ^^
proti busterss (luc?) jsem prohral 5:3 dobrej hrac sem tam luck smile.gif
foriza? max def z 3:1 jsem prohral 5:4.

Tedka jsem zjistil, ze raki nehraje zas tak moc def oproti ostatnm. Jsem mel zkusit moji 200 fcr misto klasicke fb


Jo tobe se da tak verit, ze ostatni hrajou def... Vim jak si hraval driv,ted uz nejakou dobu nehraju ale nevypadal si, ze se zmenis na more offensive.

Takze se nedivim ze leavnul /no offense.
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Jan 11 2008 03:41am
Quote (z3r0. @ Fri, 11 Jan 2008, 09:21)
Jo tobe se da tak verit, ze ostatni hrajou def... Vim jak si hraval driv,ted uz nejakou dobu nehraju ale nevypadal si, ze se zmenis na more offensive.

Takze se nedivim ze leavnul /no offense.


vouch!
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Jan 11 2008 04:16am
Tkaze ja jsem tzjistil ze ve 3v3 ma ele ama nec jednu slabinu, kterou je ama supper nec. ale i to by se dalo natrenovat, co myslite?

Jinak Mortwatcher projevil zajem o hrani toho ele drua, coz je dost dobre. napiste sem nekdo jaky je zakladni equip eleho pls

This post was edited by Josefista on Jan 11 2008 04:17am
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,695.88
Jan 11 2008 08:46am
Quote (Josefista @ Fri, 11 Jan 2008, 11:16)
Tkaze ja jsem tzjistil ze ve 3v3 ma ele ama nec jednu slabinu, kterou je ama supper nec. ale i to by se dalo natrenovat, co myslite?

Jinak Mortwatcher projevil zajem o hrani toho ele drua, coz je dost dobre. napiste sem nekdo jaky je zakladni equip eleho pls


nonblock 163 fcr

wizi
circlet
amu hodne fcr 18- 20 fcr
arach
magefist
spirit
sojs
waterwalk/sands
na switch +5 skill hulka

max block 99 fcr
wizi
magefist
arach
stormshield
9++ fcr amu
sojs/raven/dwarf atd.. dle ptoreby
watersands

Quote (z3r0. @ Fri, 11 Jan 2008, 09:21)
Jo tobe se da tak verit, ze ostatni hrajou def... Vim jak si hraval driv,ted uz nejakou dobu nehraju ale nevypadal si, ze se zmenis na more offensive.

Takze se nedivim ze leavnul /no offense.


nevis jak jsem hral drive ...
hrali jsme spolu jenom jednou, kdyz jsem mel pub bliznu ....

This post was edited by undead_lord on Jan 11 2008 08:47am
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Jan 11 2008 09:06am
no tak mám aspoň představu
pochybuju že seženu nějaký circlet a amul pěkný s mojima fgs biggrin.gif
jinak storm by mě asi neprošel přes pravidla ( i když vs barb stejně nemůžu port co.. no uvidíme )
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Jan 11 2008 09:51am
Quote (mortwatcher @ Fri, 11 Jan 2008, 16:06)
no tak mám aspoň představu
pochybuju že seženu nějaký circlet a amul pěkný s mojima fgs biggrin.gif
jinak storm by mě asi neprošel přes pravidla ( i když vs barb stejně nemůžu port co.. no uvidíme )


v tvt muzes tele... a storm nemuzes, musis whistans
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1789101112Next
Add Reply New Topic New Poll