Quote (MrReaper @ Mon, 5 Nov 2007, 18:49)
Alt + F4 zavře jenom to jedno dialogové okno, takhle zabiju celého iexplorera a naloadovat znovu jsp není zas taková krize

jenze nez das CTRL ALT DEL.. tak ubehne minimalne 1sec .. pak musis najit Iexplorer .. coz da minimalne 2 sec.. pokud nejsi Demon Extra Fast
a este si predstav ze mas operu.. tak se ti to naste znova OOoo.. to je blbe.
mnohem lepsi je vypnout celej komp podle me.. kdyz to umis tak to das do 1 sec.