d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > -- Mam Dotaz Ohledne Sve Vahy --
Prev1789
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 8 2007 04:36pm
Quote (ghetofu @ Thu, Nov 8 2007, 11:32pm)
A co s tim uděláš? Maximalně se jenom blbe poděláš.


Do kalhot si naděláš a všechny zuby proděláš. Seru na to že mě pomlouváš, ani zdaleka na mě nemáš jen sám sebe hledáš, do hniloby se propadáš ! biggrin.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Nov 8 2007 04:42pm
Quote (Sobcz @ Thu, Nov 8 2007, 10:36pm)
Do kalhot si naděláš a všechny zuby proděláš. Seru na to že mě pomlouváš, ani zdaleka na mě nemáš jen sám sebe hledáš, do hniloby se propadáš ! biggrin.gif


Co tu ještě děláš? Možná se jmenuješ Tadeáš nebo si jenom malej bezvýznamnej hráč a sráč.
Tvuj úsměv ted přechází jen v pláč, tak vypadni nebo mi postav novou garáž smile.gif Thx smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 8 2007 05:13pm
Quote (ghetofu @ Thu, Nov 8 2007, 11:42pm)
Co tu ještě děláš? Možná se jmenuješ Tadeáš nebo si jenom malej bezvýznamnej hráč a sráč.
Tvuj úsměv ted přechází jen v pláč, tak vypadni nebo mi postav novou garáž smile.gif Thx smile.gif


a ty dostaneš pořádnou masáž, si stejně jen jedna a ta samá pakáž.
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Nov 8 2007 11:50pm
Docela sranda, jen nevim proc se ted nezapoji ti master-raperi jako je killer a black-woh nebo kdo to byl smile.gif
Member
Posts: 1,768
Joined: Oct 22 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Nov 9 2007 12:56am
Quote (MrReaper @ Sat, Oct 27 2007, 07:16pm)
omg to je jak topic RATE THIS WEIGHT/BMI/HEIGHT/WTF?

no ale abych netrhal partu... 175cm/61 kilo, jsem hubenej a NESMRDIM prestoze jsem metalista (ehm, pardon, nechal jsem se unest...)
jinak nejlepsi na pribirani je jist hodne proteinu (maso, ryby) a obilovin (rýže, celozrnný chleba apod.)... a kdyz ani to nezabere tak je tady stara dobra bůčková dieta...


bracho nepomýlil si sa?

sak ryby sa poúžívajú zásadne pri chudnutí biggrin.gif tak isto ryža,celeozrnné výrobky,ovocie,zelenina,ale aj tvaroh z ovocím odbúrava tuk,takže hoši neviem o čom točíte ale ja stým mám dáke skusenosti. + keby chcel niekto viac info jak schnút,tak mi napíšte mám doma správny stravovací plán z Fitka (mna vyšiel 2 000,- sk ,ale nejako by sme sa dohodli :-) ),alebo vám možem poskytnúť viac info,ktoré mäso,zelenina,ovocie atd´ je povolené pri schudnutí a aj naopak.

190cm/130kg
20rokov.

Member
Posts: 1,768
Joined: Oct 22 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Nov 9 2007 01:02am
hoši vy sa tu chcete jakože slovne ničiť ?
chodte radšej cvičiť,
aby ste si nemuseli trápiť vaše hlávky,
lebo ich budete mať jak muchotrávky.

Neviem o čo sa snažíte,
ale dosť trápne sa ničíte.
Podľa mňa chce to trochu strany,
aby to nevznikali žádne bandy.

Trošku haluzenia odrána,
potom mi stoho prepne,
niekto mi jednu najebe,
a možno ma aj jebne.

biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1789
Add Reply New Topic New Poll