Quote (MrReaper @ Sat, Oct 27 2007, 07:16pm)
omg to je jak topic RATE THIS WEIGHT/BMI/HEIGHT/WTF?
no ale abych netrhal partu... 175cm/61 kilo, jsem hubenej a NESMRDIM prestoze jsem metalista (ehm, pardon, nechal jsem se unest...)
jinak nejlepsi na pribirani je jist hodne proteinu (maso, ryby) a obilovin (rýže, celozrnný chleba apod.)... a kdyz ani to nezabere tak je tady stara dobra bůčková dieta...
bracho nepomýlil si sa?
sak ryby sa poúžívajú zásadne pri chudnutí

tak isto ryža,celeozrnné výrobky,ovocie,zelenina,ale aj tvaroh z ovocím odbúrava tuk,takže hoši neviem o čom točíte ale ja stým mám dáke skusenosti. + keby chcel niekto viac info jak schnút,tak mi napíšte mám doma správny stravovací plán z Fitka (mna vyšiel 2 000,- sk ,ale nejako by sme sa dohodli :-) ),alebo vám možem poskytnúť viac info,ktoré mäso,zelenina,ovocie atd´ je povolené pri schudnutí a aj naopak.
190cm/130kg
20rokov.